PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567609}
plakat filmu Pan Popper i jego pingwiny

Pan Popper i jego pingwiny

Mr. Popper's Penguins
6,2 34 863
oceny
6,2 10 1 34863
3 924
chce zobaczyć
Pan Popper i jego pingwiny

Komedia rodzinna w polskiej wersji językowej z Jimem Carreyem w roli biznesmena, który dziedziczy sześć pingwinów i zmuszony zostaje przekształcić swój luksusowy apartament w… zaśnieżoną arktyczną atrakcję. W pozostałych rolach: Carla Gugino (”Noc w muzeum”, ”Mali agenci”) i Angela Lansbury (”Niania”, ”Śmierć na Nilu”). Reżyseria: Mark Waters (”Duchy moich byłych”, ”Jak w niebie”).

opis dystrybutora kina

Zrelaksuj się w towarzystwie najzabawniejszej rodzinnej komedii roku! Jim Carrey wciela się w postać Pana Poppera, odnoszącego sukcesy biznesmena, który nie ma pojęcia o najważniejszych życiowych sprawach… do czasu otrzymania w spadku sześciu uroczych, charakternych pingwinów. Wkrótce, rubaszni współlokatorzy Pana Poppera zamieniają jego nowojorski apartament w krainę wiecznej zimy i przewracają resztę jego świata do góry nogami. Film "Pan Popper i jego pingwiny" zrealizowany na motywach wielokrotnie nagradzanej książki dla dzieci to olbrzymia dawka frajdy dla każdego, bez względu na wiek!

opis dystrybutora dvd

Adaptacja ulubionej książki dla dzieci z 1938 roku o Panu Popperze, malarzu, którego marzy o arktycznej przygodzie tak bardzo, że decyduje się napisać list do badaczy. Jeden z naukowców przesyła mu pingwina, którego trzyma w lodowym pudełku. Malarz, zanim zdąży się zorientować, zostaje właścicielem 12 pingwinów. Żarłoczne zwierzęta zmuszają Poppera do rozpoczęcia show o nazwie Popper's Performing Penguins, a każdy występ tworzy wielkie zamieszanie podczas każdego przystanku.

platforma vod