PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492143}
6,1 75 997
ocen
6,1 10 1 75997
4,8 4
oceny krytyków
Pan i Pani Kiler
powrót do forum filmu Pan i Pani Kiler

Podróbka

ocenił(a) film na 3

Tania Podróbka Pana i Pani Smith..Po pierwsze..Za krótki..Po drugie..Nie śmieszny..A po trzecie..Tandetna fabuła.

fankajohnnego

Tak dokładnie zgadzam się niestety to film bardzo podobny do Pan I Pani Smith ;|

Aiva1993

Film beznadziejny , żadnej akcji ,1 śmieszny moment i tyle ogólnie myślałam że film z Ashtonem Kutcherem będzie rewelacyjny ale nie . P prostu beznadziejny 1 / 10.

ocenił(a) film na 3
fankajohnnego

Dokładnie, przywodzi mi na myśl takie sztuczne psie kupy które można kupić w jakichś sklepach dla bardzo dowciapnych, niby nie to samo ale jednak efekt wywołuje ten sam.
Jednakże, jeśliby postawić te dwa "dzieła" przed sobą to jednak Heigl, a dokładnie jej biust zdaje się być jedyną bronią ratującą Killerów a zarazem jedynym i ostatecznym powodem aby wytrwać przy tym gniocie do końca. Natomiast na widok Angeliny robi mi się zwyczajnie nie dobrze, gdzie podziała się ta zdrowa, mająca czym oddychać Tomb Rider? Żenada.

Ps. Jeszcze taki żarcik dla Ciebie i innych fanek Johna Travolty:
Idzie sobie facet przez park, spotyka dziwnie zachowującego się chłopca.
- Chłopczyku, co robisz?- pyta chłopca.
- Zbieram psie kupy- odp ten drugi.
- O tutaj jest jedna.
- Nie, taką już mam!

ocenił(a) film na 3
KiziorEx

Ja jestem fanką Johnny'ego Depp'a :)

ocenił(a) film na 3
fankajohnnego

Kogo? Nigdy o nim nie słyszałem.

ocenił(a) film na 3
KiziorEx

Tak,tak..Jasne:D ;)

ocenił(a) film na 3
fankajohnnego

Przed chwilą sprawdziłem profil tego Deppa, nie zagrał w żadnym dobrym filmie, jego ocena jest mocno zawyżona, chyba jednak coś z nim widziałem, jakiś fragment miernych Piratów z Karaibów, ale za bardzo sobie nie przypominam. Jednym słowem, proponuję zmianę nicka na FankaAstinaPowersa! :D

ocenił(a) film na 3
KiziorEx

Nie da się tu nicka zmienić :P

ocenił(a) film na 3
fankajohnnego

sorry, austina powers oczywiście, jak chcesz to mogę wystosować w twoim imieniu odpowiednią petycję? ;g

ocenił(a) film na 3
KiziorEx

Pewnie,że chcę ;)

ocenił(a) film na 3
fankajohnnego

Chwileczkę, ale to nie wystarczy, musisz przyznać się do błędu w jakim żyłaś do tej pory, uroczyście potwierdzić, że nawróciłem Cię na Austina Powersa. Wyznaj skruchę, wyznaj że zgrzeszyłaś, gdyż uwiódł Cię ten szum dot. w rzeczywistości płytkiego jak brodzik Deppa! Natomiast, poznałaś dzieła, ba arcydzieła Powelsa, dogłębnie przeanalizowałaś Złotego Członka (goldmember), umiesz piosenkę Madonny "Beautiful Stranger" na pamięć, chcesz stać się zwyczajnie i po ludzku- jego intymną częścią. Zostałaś więc nie przekonana a przekonwertowana (z błędnego XML'a na obłędnego HTML'a), nawrócona, ponownie ochrzczona!!! Zgadza się? O.o

ocenił(a) film na 3
KiziorEx

Nie.Kocham Johnny'ego i to się nie zmieni,ale to nie zmienia faktu,że chcę zmienić nick.

ocenił(a) film na 3
fankajohnnego

No tak, i ja byłem zadurzony w Margaret Dumont w 28 ale mi przeszło! I tobie moje drogie dziecko przejdzie. BTW na jaką ksywkę zmieniamy i dlaczego? O.o

ocenił(a) film na 3
KiziorEx

Nie kocham się w Johnnym..znaczy w pewnym sensie tak..Ale nie o to chodzi..To Mój idol i zawsze nim będzie. Ten nick mi się w sumie znudził,po drugie jest źle napisany.. I chcę zmienić na Arya Islanzadidotter.

ocenił(a) film na 3
fankajohnnego

Hhahaha na co?!?! Co to niby jest? haha :DDDDD

ocenił(a) film na 3
KiziorEx

Jedna z bohaterek mojej ulubionej książki.

ocenił(a) film na 3
fankajohnnego

...../skrajna załamka/.... to może zostaniemy przy Austinie? :p Tylko podrasujemy jakoś ksywkę np. AustinGreatestExplodingOrgasmicLovePowers ?? Niezłe nie?

ocenił(a) film na 3
KiziorEx

Nie.. I Czemy skrajna załamka?

ocenił(a) film na 3
KiziorEx

A kawał niezły <lol>

ocenił(a) film na 8
fankajohnnego

Mi się chyba osobiście bardziej podobała ta lekka komedia niż pan i pani smith. ale pewnie przez to że drażni mnie monotonia mimiki pita i jolie ;)

ocenił(a) film na 4
fankajohnnego

Nie tylko bo widać też nawiązania do Prawdziwych Kłamstw z Arnoldem Schwarzeneggerem

ocenił(a) film na 8
fankajohnnego

Nie zgadzam się. Wiesz co to znaczy "podróbka"? Przecież ten film nie naśladuje, nie kopiuje tamtego, tylko to jest zupełnie inna fabuła ! :) Serio muszę to tłumaczyć ? :)
A poza tym mi osobiście się dużo bardziej podobał niż pan i pani smith

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones