PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36639}

Pan i władca: Na krańcu świata

Master and Commander: The Far Side of the World
7,2 47 245
ocen
7,2 10 1 47245
6,4 7
ocen krytyków
Pan i władca: Na krańcu świata
powrót do forum filmu Pan i władca: Na krańcu świata

To już 10 lat

ocenił(a) film na 10

Dokładnie 10 lat temu, 14 listopada 2003 miała miejsce premiera tego genialnego i jednego z moich ulubionych filmów.
Po dłuższych rozważaniach zastanawiam się dlaczego wytwórnia, producenci czy inne osoby decydujące o budżetach i sprawach związanych z produkcją, nie pokusiły się o kontynuacje...?

The_Duder

Ja się zastanawiam czemu Ty nie pokusiłeś się o ocenę tego filmu :-)

ocenił(a) film na 10
AdiGol

Już dawno oceniłem ten film najwyższą możliwą oceną na filmwebie i imdb, więc nie wiem skąd Twoja wątpliwość :)

The_Duder

Kontynuacje bazuja na pierwowzorze ktory ma jak to jest w zwyczaju cos takiego jak wyjatkowosc ktora powoduje zachwyt widowni. Ogladajac kontrynuacje zawsze mamy wrazenie odniesienia sie do poprzediej produkcji i zawsze czujemy pewien niedostyt. To tak jak umowic sie z wlasna zona na radnke pod pozorem, ze to bedzie tak jak przed slubem. Oczywiscie mozna udawac ale wewnetrznego niedosytu nie da sie oszukac. Przykladow w historii kina mamy nazbyt wiele i ciesze sie ze ta historia nie doczekala sie kontynuacji. Jak juz to wole nowa zone ale najpierw musze ja poznac. :)

ocenił(a) film na 7
The_Duder

też liczyłem na kontynuacje tym bardziej że zostawili sobie furtke w postaci kapitana(lekarza) ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones