PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119514}

Pan od muzyki

Les choristes
8,0 108 219
ocen
8,0 10 1 108219
7,3 15
ocen krytyków
Pan od muzyki
powrót do forum filmu Pan od muzyki

Pokazuje jak to naprawdę było po wojnie w internatach, jak rodzice pozbywali się dzieci
wysyłając je do takich szkół gdzie je bito i głodzono. Ale najbardziej podobała mi się ta
niesamowita muzyka w tym filmie. Z chęcią oglądnę go jeszcze raz i polecam serdecznie
wszystkim!!!!!

ocenił(a) film na 10
poison_poison

Zgadzam się w zupełności! :)

ocenił(a) film na 10
poison_poison

Film uwielbiam. Mimo, że zobaczyłam go po raz pierwszy dopiero przedwczoraj, to towarzyszył mi od kilku lat :) Już kilka razy chciałam go zobaczyć w tv, ale zawsze w dzień emisji coś mi wypadało. W filmie jest przepiękny utwór ''Vois sur ton chemin'', z którym pierwszy raz zetknęłam się w I gimnazjum, kiedy to nasza nauczycielka usiłowała wprowadzić go do akademii z okazji Dnia Nauczyciela. Z prób nic nie wyszło, w mojej klasie nikt nie znał francuskiego, więc szybko zrezygnowano. Ponieważ jak już napisałam, nie znałam francuskiej pisowni, bardzo trudno bylo mi go znależć w internecie (nie wiedziałam, że jest z tego filmu). I właśnie dopiero wczoraj PRZEZ PRZYPADEK (!) weszłam na jakiś filmik na youtube i okazało się, że to fragment filmu z TĄ piosenką. Jeżeli nikt z Was nie znalazł piosenki, która chodziła za nim 6 lat, nie ma pojęcia, jakie to uczucie :) Zupełnie jak Gwiazdka w środku lata :D

A co do filmu: płakałam na końcówce, a to się nie zdarza często ;) Dzisiaj pokazałm film mojej siostrze i znowu mi łzy poleciały.

ocenił(a) film na 10
poison_poison

Poszłam z przymusu z klasą, wyszłam bardzo mile zaskoczona. Film jest cudowny, wzruszający i jest (uwaga!) drugim w historii filmem, na którym płakałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones