PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119514}

Pan od muzyki

Les choristes
8,0 108 212
ocen
8,0 10 1 108212
7,3 15
ocen krytyków
Pan od muzyki
powrót do forum filmu Pan od muzyki

dobry film, ale...

ocenił(a) film na 7

Film jest bardzo dobry, jednak zauważyłem podobieństwo do "Stowarzyszenia Umarłych Poetów". Nauczyciel, problem z uczniem i ...... pożegnanie....

ocenił(a) film na 10
A.N.T.M

I Bandyta, i Młodzi gniewni, i Skazani na Shawshank :) ... Jakby dobrze poszukać, to jeszcze więcej... I co z tego? Film genialny, wzruszający. Świetnie zagrany. Dla mnie 10/10.
Poza tym w Stowarzyszeniu... była szkoła elitarna. W Panu od muzyki też była elitarna, ale inaczej.

ocenił(a) film na 7
miggie

Owszem, ale Stowarzyszenie najbardziej mi się nasuwa

ocenił(a) film na 8
A.N.T.M

Dzieł tego typu jest cała masa, nie każ mi rzucać tytułami. Może lepiej dla własnych potrzeb ochrzcić je wszystkie mianem dramatu szkolnego i, zamiast posądzać kogokolwiek o wtórność, traktować jako realizację pewnego schematu, tak jak inne filmy realizują schemat romansu czy kina sensacyjnego.

ocenił(a) film na 8
Blatta

Odlot... czyli nowopowstały "Dramat Szkolny", to tak samo pojemny wór jak Kino Sensacyjne? Chyba lekkie nadużycie :D

ocenił(a) film na 10
jakub_1987

Wg mnie klimat jednak zupełnie inny niż "Stowarzyszenia umarłych poetów". To styl francuskiej "Amelii" i polskiego Kolskiego)
Współczesna filmografia ma widać większe zapotrzebowanie na tego typu filmy, niż mogłoby się wydawać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones