Odtwórz Zwiastun nr 1 1:52

Zobacz Panna Meadows zwiastun

Film

Miss Meadows

2014 1 godz. 28 min.
5,5 3 551
ocen
5,5 10 3551
1 407
chce zobaczyć
{"id":"636202","linkUrl":"/film/Panna+Meadows-2014-636202","alt":"Panna Meadows","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/62/02/636202/7672872.2.jpg"}
Nauczycielka szkoły podstawowej, z pozoru słodka i troskliwa, nocami wymierza sprawiedliwość, nie przebierając w środkach.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Panna Meadows
Panna Meadows (2014) Zwiastun nr 1 1:52
Panna Meadows | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2014 | Film Panna Meadows ([person=6916]Katie Holmes[/person]) na co dzień jest szanowaną nauczycielką, która słynie z dobrych manier i opiekuńczej natury. Nikt z jej znajomych nie orientuje się, że posiada również drugie oblicze. W tajemnicy przed innymi panna Meadows zmienia się w uzbrojoną w pistolet samozwańczą przedstawicielkę straży obywatelskiej, która daje sobie prawo do wymierzania sprawiedliwości. Jej pozornie poukładane życie komplikuje się, gdy wdaje się w romans z szeryfem miasteczka ([person=127772]James Badge Dale[/person]). To sprawia, że musi odpowiedzieć sobie na pytanie, która część jej natury jest tą prawdziwą.

Panna Meadows (Katie Holmes) na co dzień jest szanowaną nauczycielką, która słynie z dobrych manier i opiekuńczej natury. Nikt z jej znajomych nie orientuje się, że posiada również drugie oblicze. W tajemnicy przed innymi panna Meadows zmienia się w uzbrojoną w pistolet samozwańczą przedstawicielkę straży obywatelskiej, która daje sobiePanna Meadows (Katie Holmes) na co dzień jest szanowaną nauczycielką, która słynie z dobrych manier i opiekuńczej natury. Nikt z jej znajomych nie orientuje się, że posiada również drugie oblicze. W tajemnicy przed innymi panna Meadows zmienia się w uzbrojoną w pistolet samozwańczą przedstawicielkę straży obywatelskiej, która daje sobie prawo do wymierzania sprawiedliwości. Jej pozornie poukładane życie komplikuje się, gdy wdaje się w romans z szeryfem miasteczka (James Badge Dale). To sprawia, że musi odpowiedzieć sobie na pytanie, która część jej natury jest tą prawdziwą.

studio
Three Point Capital (finansowanie)
data produkcji
2014
tytuł oryg.
Miss Meadows
inne tytuły
Panna Meadows Polska
Więcej...
Film kręcony był w Cleveland (Ohio, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Katie Holmes wymiata...

  Roq ocenił(a) film na 7

  Niezły film, lecz zachwycałem się głównie aktorstwem Katie Holmes. Ma kobita potencjał...

 • Miss Meadows film Rewelacyjny !!!

  wildecard ocenił(a) film na 9

  Katie Holmes kreując Miss Meadows przeszła samą siebie,jest zarazem słodka i mroczna a przede wszystkim niesamowicie wiarygodna.Takie rodzynki nie zdarzają się często tym większa radość.Film dla dojrzałego widzę,zdecydowanie polecam.

 • Wciągajacy

  elbinger ocenił(a) film na 7

  Równowaga formy i treści. Ciekawy scenariusz. Holms wyjatkowo pasuje do tej roli.

  10
  • Ktoś tu musi sprzątać..

   Gregory_deVar ocenił(a) film na 7

   W pierwszej części trudna momentami do strawienia groteska lub pastisz. Ale naprawdę dobre i ciekawe kino zaczyna się gdy gdy mniej więcej w połowie film zamienia się w pełnokrwisty dramat obyczajowy z silnymi akcentami thrillera. Mocne strony filmu to też, właściwie od początku, żywe, ... więcej

   6
   • Nietypowy

    kea_nika ocenił(a) film na 8

    Taka .mala, kolorowa, czarna humoreska, nie powiem ciekawa, przyjemnie obejrzec.

    8