6,6 93  oceny
6,6 10 1 93
Paparazzi
powrót do forum filmu Paparazzi

ocenił(a) film na 6

Fajna komedia (nie zawsze smieszna ;])z "szczytnym" przesłaniem : nie rób drugiemu co tobie nie miłe...haha... Ciekawy momentami, ale w podsumowaniu nużący...

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa