plakat filmu Papierowe głowy

Papierowe głowy

Papierové hlavy
6,9 34
oceny
6,9 10 1 34
55
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":1}
{"type":"film","id":207917,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Papierowe+g%C5%82owy-1995-207917/tv","text":"W TV"}]}
Papierowe głowy
  • DAFilms - https://dafilms.pl

    wypożycz
    od 8,99 zł
  • DAFilms - https://dafilms.pl

    abonament
    za 24,99 zł


Film opowiada o epoce komunizmu w Czechosłowacji w latach 1945-1989. Dušan Hanák próbuje w nim zbadać tę epokę za pomocą archiwalnych nagrań. Z jednej strony ukazana jest pewna iluzja równości, z drugiej rzeczywistość pełna przemocy, której sprzeciwiała się większość. Obecnie jest jednak wielu ludzi, którzy twierdzą, że przed upadkiemFilm opowiada o epoce komunizmu w Czechosłowacji w latach 1945-1989. Dušan Hanák próbuje w nim zbadać tę epokę za pomocą archiwalnych nagrań. Z jednej strony ukazana jest pewna iluzja równości, z drugiej rzeczywistość pełna przemocy, której sprzeciwiała się większość. Obecnie jest jednak wielu ludzi, którzy twierdzą, że przed upadkiem komunizmu było lepiej, niż teraz... Ten film pokazuje, jak było naprawdę. "Papierowe głowy" są refleksją na temat wolności i nie-wolności ― podsumował Dušan Hanák.

Papierowe głowy zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.