PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491087}

Paragraf 44

Catch .44
4,7 5 616
ocen
4,7 10 1 5616
Paragraf 44
powrót do forum filmu Paragraf 44

Film to porażka

ocenił(a) film na 5

nie wiadomo o co chodzi, po co te dialogi nic nie wnoszące. Moim zdaniem to najgorszy film z Bruce Willis'em jaki widziałem. (a widziałem większość). Jest to mój ulubiony aktor i żal patrzeć w czym on zaczyna grać.

Zerrgan

Film porażka i nie wiadomo o co chodzi, a jednak 5/10 - czyli średniawka. Ciekawe.

ocenił(a) film na 5
smakosh

2 gwiazdki za muzykę
1 za Bruce Willis'a (mój ulubiony aktor)
i 2 za Foresta Whitaker'a, który jako jedyny jeszcze pociągnął ten film
co daje nam 5 :)

Zerrgan

Ja tam wiedziałem o co chodzi i film mi się podobał. Willis rewelacyjny.

ocenił(a) film na 5
Szejku

Jeśli wiedziałeś o co chodzi, to może byś się podzielił swoim poglądem, od tego właśnie jest to forum...

twim

Film jest prosty w odbiorze, nie wiem czym się mam dzielić. Masz jakieś pytania?

ocenił(a) film na 5
Szejku

Napisałem powyżej, ciekaw jestem twojej opinii. Nie chciałbym ograniczać twojej odpowiedzi pytaniami. O co twoim zdaniem chodziło w tym filmie.

twim

Moim zdaniem? Mów czego nie wiesz to ci wytłumacze, film jest bardzo prosty w odbiorze, fabuła jest nieskomplikowana, mów co cię gryzie i tyle.

ocenił(a) film na 5
Szejku

Gryzie mnie to, że jeśli ten film jest tak nieskomplikowany i bardzo prosty w odbiorze to jest po prostu opór średni, wyciąga go lekko tylko dobra gra aktorska. Oceniłeś go na 7/10 więc zakładałem, że wyłapałeś w nim coś czego ja i wielu innych nie mogłem. Chyba jednak nie wyłapałeś.

twim

Bardzo fajna, niebanalna, w stylu Tarantino reżyseria, bardzo fajny klimat i świetna gra Willisa. Dlatego film na 7.

ocenił(a) film na 5
Szejku

Nie no :) Klimat i owszem, fajny. Fajne sceny strzelaniny+ dobra gra aktorska... ale... scenariusz kuleje, dialogi też średnio a reżyseria to do Tarantino ma daleko. Mamy lekko inny pogląd na ten film. Pozdro.

twim

Dlaczego scenariusz kuleje? Co ci się w nim nie podoba?

twim

Scenariusz kuleje ? ty jesteś pewnie Wielkim pisarzem scenariuszy filmowych. Napisałes Avatara i Obcego.

użytkownik usunięty
Zerrgan

A myślisz że kur** on dalej w kwiecie wieku i bedzie zapierd** na bosaka po Nakatomi???

ocenił(a) film na 5

Co to ma do rzeczy, to że nie jest młodzieniaszkiem nie znaczy, iż musi grać w filmach klasy B. Wielu aktorów jest starszych od niego i grają w dobrych filmach łącznie z filmami akcji.

użytkownik usunięty
Zerrgan

dobra to idź mu to powiedz.....

ocenił(a) film na 5

Jak przyjedzie do swojej gorzelni to mu powiem :)

użytkownik usunięty
Zerrgan

i to miejsce miałem na myśli:)

Zerrgan

Faktycznie porażka. 4/10

ocenił(a) film na 4
Franio

faktycznie film nie powala, szczerze zgadzam się z wami. 4 pkt. na więcej nie zasługuje.

Zerrgan

Calkowicie sie z tym zgadzam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones