Od ilu lat jest ten film. Mam 15 lat rocznikowo, wyglądam doroślej na swój wiek. Do tego raczej
kinom chodzi o kase nie o wiek ;) Czy spokojnie mnie wpuszczą ? Proszę o szybką odpowiedź bo
dzisiaj się wybieram
Poproś ojca albo matke niech ci kupia bilet i po sprawie na bramce cie juz na 100% nie cofna
Ja też mam 15 rocznikowo, wyglądam na starszą, ale kazała pokazać legitemacje. Na szczęście koleżanka miała (ma już 15) :)
Film jest od piętnastu lat więc cię wpuszczą poza tym pracowałem kiedyś w kinie sprawdzając bilety i wydając okulary i nie dostałem nigdy polecenia od pracodawcy żeby sprawdzać ludziom dokumenty Jak będziesz chciał w kinowym barze kupić piwo to wtedy poproszą o dowodzik ale bilet możesz kupić na legalu w końcu to Polska a nie Ameryka
tylko potem nie miej pretensyj do kina jak w nocy popuścisz bo ci się Naznaczeni przyśnią!
O to się bać nie musisz, oglądam horrory praktycznie od zawsze i już wyrosłam z sikania w majtki po nich :)
To zobacz sobie jeszcze Świt Żywych Trupów (z 2004) i 28 DNI później, nie są to horrory do końca, ale dobre są :-)
Oczywiście, że oglądałam :) Ale za tematyką zombie nie przepadam co do "Świt żywych trupów". Chyba, że chodzi o serie "Resident Evil"
Wpuszczą Cię bez problemu. Ja byłam dzisiaj ze znajomymi (mamy po 13 lat) i nas wpuścili. Tylko, że koleżanka zadzwoniła po swojego tatę i przy bramce powiedział, że mamy zgodę. Jeśli chodzi o sam film to może być. Nie jest straszny, ale są zaskakujące momenty i (przynajmniej my) odruchowo krzyczałyśmy. Końcówka najlepsza.