PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547977}
5,7 62 515
ocen
5,7 10 1 62515
5,4 11
ocen krytyków
Paranormal Activity 2
powrót do forum filmu Paranormal Activity 2

nie ma tego klimatu i po prostu nudzi. Wprowadzenie nowych postaci zepsuło cały efekt i zrobiła się z tego trochę zwykła obyczajówka. W pierwszej części od początku jest tylko dwójka głównych bohaterów - dziewczyna po przejściach i chłopak, który zawzięcie dąży do wyjaśnienia dziwnych zjawisk, a zawiązanie właściwej akcji jest w odpowiednim miejscu. W drugiej części wstęp jest niepotrzebnie rozwleczony i nawet trudno ocenić, kiedy się kończy. Zdjęcia z poszczególnych nocy są bardzo słabe - jest cicho, napięcie zaczyna rosnąć, nagle rozjaśnienie i kolejny dzień z życia amerykańskiej rodzinki. Czasem spadnie jakaś patelnia albo trzasną drzwi, żeby coś się działo. Aha, i jeszcze praktycznie conocne ujęcia na basen i ten "pool cleaner".
Zwróciłem jeszcze uwagę na jedno - gdy Ali wychodzi z domu i zatrzaskują się za nią drzwi, zdarzenie to jest roztrząsane chyba przez kilkanaście minut, co świadczy tylko o słabości fabuły.
Przyznaję 5/10 bo jednak były dobre pojedyncze momenty i ogólnie nie uważam całego filmu za bardzo nieudany, widziałem zdecydowanie gorsze i nudniejsze horrory.

ocenił(a) film na 6
guliver_filmweb

Dla mnie zaś druga część jest lepsza. Gra aktorska w jedynce była na poziomie trudnych spraw, dużo sceny były tam nie potrzebne np. scena z pająkiem w łazience. Tutaj jest zdecydowanie lepsze aktorstwo, lepsze efekty i większy klimat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones