PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605096}
5,8 49 523
oceny
5,8 10 1 49523
5,5 6
ocen krytyków
Paranormal Activity 3
powrót do forum filmu Paranormal Activity 3

Paranormal Stupidity

ocenił(a) film na 2

Najbardziej się bałem w tym filmie, po kilku pierwszych typowo głupawych straszakach typu: wypadająca laska w masce z szafy czy druga, wyskakująca do kamery, że spalą mi się głośniki. Cały film cichy, głuchy; żeby usłyszeć jakiś szmer trzeba mocno pogłośnić, a jak już się coś dzieje, to oczywiście drze się na cały regulator. Niestety takie zabiegi należą do najbardziej prymitywnych form wywoływania "strachu", a siedzenie większość czasu z ręką na pokrętle głośności wzmacniacza nie należy do uatrakcyjniających seans. No i te dzieci piszczące, tragedia. Najlepszą sceną było, gdy żonka poszła otworzyć drzwi do domniemanego gościa, a wróciwszy zastała kompletnie zmieniony wygląd wyposażenia kuchni :) Po czym (oczywiście z wielkim hukiem) wszystko spadło na dół.

Film jest ogólnie strasznie nudny i zamiast tworzyć stopniowo klimat grozy, serwuje z częstotliwością karabinu maszynowego bolesny dla ucha i sprzętu audio hałas. Coś na zasadzie: przyjrzyj się dokładnie temu labiryntowi, by na końcu wyskoczyła drąca ryja, paląca głośniki baba jaga.
Jedynka, mimo kompletnego braku umiejętności aktorskich, lepiej budowała napięcie. Tutaj niestety napięcia już nie było, chyba że w oczekiwaniu na nieuchronne spalenie cewek i zerwanie membran.

Nie polecam i tym samym kończę przygodę z PA.

ocenił(a) film na 3
70R

Piona! ;) Jeszcze bym dorzuciła niepowtarzalny klimat lat 80' (wiem, że to trudne, ale trzeba pamiętać - to 1988 rok) i rozgarniętą mamuśkę, która nie wierzy w duchy, ale nawet dla świętego spokoju nie może obejrzeć nagrań.
Dla mnie cały film sprowadza się tylko do "Słyszysz to? Co to było?", bo przy normalnej głośności, tak jak wspomniałeś, nie słychać nic więcej, a po podkręceniu dźwięku zwykły dialog może wywołać zawał serca. Przy bólu głowy wolałam nie ryzykować, więc wynudziłam się okrutnie, bo nawet te lampy jakoś skąpo się bujały w tej części :<

ocenił(a) film na 3
70R

ten film to tylko cisza i szmery robactwa po nocy

70R

U mnie dźwięk działał bardzo dobrze. Zmień telewizor. Ewidentnie się popsuł.

ocenił(a) film na 5
70R

Głośniki se kup lepsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones