PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506906}
7,3 248
ocen
7,3 10 1 248

Party Monster
powrót do forum filmu Party Monster

Szok!

ocenił(a) film na 10

Rewelacja. Doskonały dokument. Aż nie można wyjść z podziwu jak doskonale postaci w filmie "Party Monster" z 2003 są odwzorwane od tych z tego filmu.

p.s. Niestety w Polsce dopiero malymi krokami zbliżamy się do imprez tego pokroju.

BydGoth

Właśnie szukałem jakiejś wzmianki o tym jak bardzo odgrywający główne role w "Party Monster" są podobni do oryginałów, czytam wywiady z St. Jamesem i znalazłem filmik na myspace Alig'a McDonald's Party. http://www.myspace.com/michael_alig_1966
Ma ktoś dostęp do tego filmu z 98'?

ocenił(a) film na 7
teoemes

http://www.youtube.com/watch?v=i5FXrW0dcvU

polecam.

BydGoth

Tak, "Party Monster" to lekka parodia filmu z 98 roku. Niemal doskonała - uważam, że dobrze (czy idealnie nie jestem w stanie powiedzieć bo w latach 80siątych nie imprezowałam w NYC :) ) odzwierciedla realia tamtych czasów. Nie polecam oglądania zarówno jednego i drugiego filmu osobom odstawiającym dragi. Właściwie PM w większości opiera się na wypowiedziach osób z tego dokumentu, więc sądzę, że można uznać go za w miarę wiarygodny.
Z polską mentalnością niestety nigdy nawet nie zbliżymy się do imprez tego pokroju... Z resztą czas pokaże. Było euro pride, więc być może powoli otwieramy się na inność. Co nie znaczy, że "inność" powinna wychodzić na ulicę. Znacznie przyjemniejszy smaczek mają undergroundowe imprezy :)

ocenił(a) film na 5
creepy

"Z polską mentalnością niestety nigdy nawet nie zbliżymy się do imprez tego pokroju..." No. Szkoda tez, ze koprofilia jest tak niepopularna...

ocenił(a) film na 8
creepy

ktoś chyba zapomniał, że w Nowym Yorku też już nie ma takich imprez. pech tak chciał, że ominęły nas lata 70.-80. :( są plusy, bo przynajmniej nie jesteśmy martwi:P

bejbelove

Gdzie online można zobaczyć ten film bez wpisywania jakichś kodów, numerów telefonów oraz innych podejrzanych rzeczy?

BydGoth

sorry ale peda-stwo jest obleśne, te typy są jakieś zwichrowanie, ćpuny i bandziory XD

ojejej jaki ja jestem cofnięty i uprzedzooony xd xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones