PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506906}
7,3 248
ocen
7,3 10 1 248

Party Monster
powrót do forum filmu Party Monster

Nie no serio, o3ywiscie to tylko moje subiektywne zdanie, ale to jest gorsze od troskliwych misiów. Jednak trudno się przyczepić do sposobu w jaki został zrealizowany ten dokument, bo jak na niespełna 60 minut mamy tu sporo informacji, ciekawostek i wydaje się, że niniejszy flick (moze i jest wieśniackie, ale lubie to slowo;P) wyczerpuje temat do cna. Można oczywiście zapytać na ile wiarygodne są "zeznania" osób, które w czasie gdy te wydarzenia miały miejsce były zazwyczaj pod wpływem jakiegoś gówna i trudno dać wiarę, że kontaktowały na tyle, żeby pamiętać wszystko ze szczegółami albo nawet cokolwiek... Kazdy ma swoja filozofie, ale gdy oglądałem ten film, przez chwilke byłem szczesliwy, ze zyje w zacofanym katolandzie, bo to cos jest zdecydowanie gorsze. A i szkoda, że Jeffrey Dahmer nie organizował szalonych imprez dla nekrofili, bo moze wtedy też stałby się kultową postacią dla kolorowej młodzieży na całym świecie, jak ten psychol i morderca z obsesją na własnym punkcie Alig;)

ocenił(a) film na 5
nieromeq

nekrofilów*

ocenił(a) film na 5
nieromeq

nekrofilów *

nieromeq

nekrofilów**

Ps. Co wygrałem?

ocenił(a) film na 5
BelzeBoobies

tfuj chomik

nieromeq

Dzięki. A gdzie go mogę odebrać?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones