PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1298}
7,1 14 731
ocen
7,1 10 1 14731
7,1 9
ocen krytyków
Patton
powrót do forum filmu Patton
Immortal_Stasin

oscar oscarem, titanic dostal chyba z 10 i co z tego? Patton to dobry film, ale czegoś w nim brakowało.

Grzywos

wam zawsze czegoś brakuje

Immortal_Stasin

szczerze to brakowało mi w nim jakichś zwrotów akcji. fabuła była tak liniowa, że przy prawie 3 godzinnym filmie wojennym to aż bolało. w pewnym momencie aż się zacząłem zastanawiać po co kręcić film o Pattonie skoro nie ma się w zasadzie nic ciekawego do opowiedzenia. równie dobrze można by nakręcić dokument. film ratuje gra aktorów (choć Monty moim zdaniem był trochę przerysowany), muzyka i fantastyczna scenografia.

ocenił(a) film na 8
Grzywos

Na IMDb średnia to 8.0,na Rt 96%

ocenił(a) film na 8
Immortal_Stasin

to nie jest doskonaly film.. amerykanie sie nie mogli powstrzymac i nakrecili laurke swojemu robiac z mon

ocenił(a) film na 8
michostr86

Patton to jednak było gość. Szkoda, że politycy nie dali mu rozwinąć skrzydeł. Monty może był i dobry, ale jak to Anglik flegmatyczny. Tu trzeba było działać a nie się przymierzać, a za błędy zwalać winę np. na Polaków. No i Patton nie cierpił komuchów i czuł jak to się skończy jak im się pofolguje.

ocenił(a) film na 10
Immortal_Stasin

Zgadzam się, to kpina. Tak samo jak ocena filmu "Sieć".

użytkownik usunięty
Immortal_Stasin

No cóż... niektóre naprawdę dobre filmy przechodzą przez Filmweb "jak gówno przez gęś"
Ja tam właśnie oglądam na polsacie po raz kolejny.

użytkownik usunięty
Immortal_Stasin

Ocena tego filmu to kpina. "Patton" powinien mieć ocenę, gdzieś w okolicach 7,5, a nie poniżej 7. Wstyd.

ocenił(a) film na 9
Immortal_Stasin

Lekką ręką daje 9. Dobry scenariusz Copolli, całość zgrabnie zrealizowana (wypada lepiej niż niektóre nowsze obrazy), trzyma tempo, poza tym film bardzo naturalistyczny i nie owija w bawełnę.

Immortal_Stasin

Dlatego zawsze warto dodatkowo zaglądnąc jak oceniaja film gdzie indziej np. na imdb.
I zyskać trochę dystansu do tut. ocen. :)))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones