PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117148}

Paulina na plaży

Pauline à la plage
7,0 759
ocen
7,0 10 1 759
7,3 3
oceny krytyków
Paulina na plaży
powrót do forum filmu Paulina na plaży

wakacje i ekpresowe dorastanie polegajace głównie na wyzbyciu sie zludzen, ze doroslosc i
dojrzałość mają cokolwiek wspólnego.. inteligentna i przedsiębiorcza nastolatka kontra
'opiekunowie' : nierozgarnieta kuzynka-nimfomanka, kochanek kuzynki, zakochany w sobie
narcystyczny erotoman oraz przyjaciel kuzynki, infantylny trzydziestolatek

ocenił(a) film na 8
powder_blue

Jestem na świeżo po obejrzeniu tego filmu, i nie zgadzam się z twoją interpretacją postaci Marion! Po czym wnosisz, że jest nimfomanką? Według mnie, desperacko szuka kolejnego męża. Nie ma w sobie nic z nimfomanki, powiedziałabym, raczej, że lubi rządzić i manipulować ludźmi.

witkacy1971

sluszna uwaga. jakkolwiek mowiac 'nimfomanka' nie chodzilo mi o nadmiernie rozbudowany popęd płciowy, tylko o pewien rodzaj zachowania, polegajacego na (dość karykaturalnym) manifestowaniu (POZORNEJ) gotowosci do aktu seksualnego (omdlewajace pozy i spojrzenia, odymanie ust, prężenie się, etc,), co oczywiscie wcale nie musi wiazac się z rzeczywistą checią odbycia tegoż aktu. w przypadku marion jest to tak przesadzone, ze az groteskowe, wiec nie sposób okreslic ją po prostu jako prowokacyjną czy famme fatal

ocenił(a) film na 8
powder_blue

https://www.filmweb.pl/fwm/article/Paulina+na+pla%C5%BCy-134952
Pauliny są zazwyczaj bardzo ładne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones