PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152041}

Perły i wieprze

Helmiä ja sikoja
7,2 107
ocen
7,2 10 1 107
Perły i wieprze
powrót do forum filmu Perły i wieprze

Film "Perły i wieprze" obejrzałem w ramach cyklu "Ekrany Świata". Uważam, że to kapitalna komedia. Zarówno aktorzy, jak i gagi dobrane w sposób niekonwencjonalny. Wszystko wspaniale wyreżyserowane. Widownia przez dużą część filmu wprosta "piała" z zachwytu.

Poza tym wspaniała rola Amandy Pilke (jako małej Saary) - ta młoda osóbka była w tym filmie wprost fenomenalna. Ma także świetny głos, którego nie powinno się zmarnować.
Do tej pory oglądałem niewiele filmów produkcji skandynawskiej, a fińskiego chyba żadnego. Ale po obejrzeniu "Pereł i Wieprzy", chyba zainteresuję się tą produkcją.

Polecam każdemu, kto chciałby przeżyć bardzo miłe chwile w kinie. Mnóstwo dobrej zabawy, mnóstwo śmiechu i naprawdę nie wiadomo, kiedy mijają te prawie dwie godziny projekcji.

Pozdrawiam


ocenił(a) film na 9
Celorek

Wspaniały film. Historia niby prosta, a jednak niesamowita. Film świetnie zrobiony, idealnie dobrana obsada i wzruszająca muzyka. Oczywiście, duże brawa dla małej Amandy!

PS. Też bym chciała mieć takich braci :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones