PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4406}

Pewnego razu na Dzikim Zachodzie

C'era una volta il West
8,0 49 645
ocen
8,0 10 1 49645
8,8 21
ocen krytyków
Pewnego razu na Dzikim Zachodzie
powrót do forum filmu Pewnego razu na Dzikim Zachodzie

jedna z jego najlepszych ról. A i film świetny

ocenił(a) film na 8
major_xx

Bronson i w ogóle obsada filmu! te warze idealnie dobrane - klasyka!

ocenił(a) film na 9
piecyk32

Oj tak, te typowe dla S.L. ujęcia... super

major_xx

Zgadzam się, to była rola życia Charlesa Bronsona.

ocenił(a) film na 9
ZycieCarlita

Tak jest1 Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
ZycieCarlita

Ja również. Ja go jeszcze w Parszywej 12 i Wielkiej ucieczce uwielbiam

użytkownik usunięty
major_xx

To nie jest jego jedna z najlepszych ról, to jego najlepsza rola. Zagrał kapitalnie, zresztą jak reszta obsady również. Nigdy nie powstanie lepszy western, to jest dzieło skończone, doskonałe.

ocenił(a) film na 10

Amen.

ocenił(a) film na 9

A w sumie może prawda

Sama prawda! żeby tylko żaden palant ze "świętego lasu" nie brał się za remake albo inną profanację.

użytkownik usunięty
major_xx

A najbardziej się zdziwiłem że miał ten sam kapelusz co w "Siedmiu Wspaniałych" ;)

ocenił(a) film na 9

:) Pzdr

major_xx

Bronson nic w tym filmie nie grał. Kamienna twarz od początku, mściciel z oddali bez charakteru. Ale tak napisali mu postać i pewnie Leone pokierował go w ten sposób. 3 Świetne role do pochwalenia a tutaj pierwsze co widzę to zachwyty nad kamieniem.

ocenił(a) film na 9
8H8

A czy Arnold w Terminatorze czy Eastwood w westernach Sergio Leone grali coś więcej?:) Być kamieniem tez trzema umieć!:)

major_xx

Dlatego nie uważam tych ról za wybitne. Arnold jak to Arnold w Terminatorze z taką aparycją i głosem nie mógł sobie nie poradzić. W DZiB Eli Wallach zjadł Easta, ale to nie on spijał śmietankę uznania tylko Clint za którego większość zrobiła również aparycja a jemu pozostało marszczyć brwi. Dlatego nie rozumiem zachwytów nad takimi rolami.

ocenił(a) film na 9
8H8

A co to jest rola tak naprawdę? Aktor dostaje Oskara za role alkoholika, a okazuje się, że chleje również prywatnie:) Dla mnie film to rozrywka i genialne są dla mnie te role, które dobrze mi się odbiera, ogląda. Czy ktoś się tam nastarał, czy tylko "był", dla mnie ważne jest że mi pasował. Uważam, że za bardzo przejmujemy sie czymś, co jest tylko dodatkiem do naszego życia. Wiadomo, że Bronson nie pobije Kociniaka w roli Franka Dolasa, ale też nie tego oczekiwałem od niego w "Pewnego razu..."

ocenił(a) film na 8
major_xx

Człowiek z harmonijką wymiata, to prawda. Ja go jeszcze w Parszywej 12 i Wielkiej ucieczce uwielbiam

użytkownik usunięty
major_xx

Był niesamowicie drewniany.

ocenił(a) film na 9
major_xx

Najlepszy w tym filmie był Henry Fonda. Powiedzieć, że był rewelacyjny to mało. Bronson mnie tutaj nie zachwycił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones