PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8627}
7,0 1 844
oceny
7,0 10 1 1844
Phoenix
powrót do forum filmu Phoenix

Poszukuję...

ocenił(a) film na 8

...tego filmu na necie, bez znaczenia, czy do ściągnięcia, czy do obejrzenia online, ale bezskutecznie. Może nie umiem szukać, a może nie wiem, gdzie go szukać? W związku z tym proszę o podanie jakichś linków, gdzie bez problemu obejrzę Phoenix'a. Z góry dziękuję :)

ocenił(a) film na 8
karmik14

http://torrenty.org/torrent/546856 na torrentach jest

ocenił(a) film na 8
konrii_2

Dziękuję bardzo ;* a znajdę coś online bez opłaty? Bo torrenty to jednak zobowiązanie ;)

karmik14

seanse24.org

karmik14

no też szukam, ale na polskich stronkach z darmowym czy tez na limit megavideo online nie ma:( Fajny film, oglądałem kiedyś na tvp 2, był nawet w Playboyu:) dodany . A seanse24.org juz chyba nie ma:(

ocenił(a) film na 8
MilesQuaritch

Dzięki za odpowiedzi, byłam w desperacji, więc skorzystałam z chomika ;)
Widziałam kiedyś końcówkę tego filmu na Polsat Film i zaintrygował mnie, bo nie znałam tytułu, ale na szczęście już mam Phoenix'a na własnym dysku i wczoraj na spokojnie go obejrzałam :) godny poświęcenia dwóch godzin, to na pewno :)

pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
karmik14

Proponuję poszperać czasem na półkach w hipermarketach,można kupić fajne filmy dosłownie za grosze i to plastikowych pudełkach,a nie jak w gazetach w papierowych.Kiedyś właśnie wpadł mi w ręce "Phoenix" za 5zł,innym razem kupiłem "Charlie Cykor" za 3zł.Polecam też wizyty w dużych wypożyczalniach,gdzie można kupić nowe filmy już po 15-20zł,gdzie ich cena w sklepach oscyluje w granicach 50zł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones