PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738846}
7,5 12 780
ocen
7,5 10 1 12780
7,4 26
ocen krytyków
Photon
powrót do forum filmu Photon

Trudny w ocenie 6/10

ocenił(a) film na 6

Sam nie wiem co myśleć pierwsze 50min filmu ciężkie i strasznie monotonne dla osoby nie związanej z fizyką czy chemią praktycznie nie zrozumiałe jednak później film staje się dużo ciekawszy i bardziej zrozumiały a już sama końcówka i wizja przyszłości robi mega wrażenie ogólnie mimo ciężkiego początku myślę że film warty zobaczenia skłaniający do zastanowienia nad życiem chodź zapewne nie do każdego trafi ten film....

ocenił(a) film na 5
slobi

Jeśli ten film oglądać jako:

teoria nawiedzonego idioty z sugestią terroryzmu ssana z palca + kilka ciekawych wtrąceń asystentem dymanych przez autora...

to jak najbardziej warto obejrzeć.

Czekam na film przez asystentki zrealizowany jak już się przestaną bać byle buca.

ocenił(a) film na 6
ArchieIl

Dałeś ocenę 5 z zabrzmiało jakbyś ocenił na 1 chyba niewiele z tego zrozumiałeś....

ocenił(a) film na 5
slobi

twoja logika sugeruje, że dałeś 10, a udajesz 6 żeby zbadać grunt pod wylansowanie arcydzieła wybijając oponentów.

powtórzę według mnie główny autor to debil ale ktoś mu bezwzględnie pomagał i dlatego ten film daje się oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones