Co prawda pierwszych kilku części oryginału na pewno nie przebije, ale od 7-10 jest na pewno dużo lepszy! Narzekacie na to, że Jason biega. Ostatnio przypomniałem sobie część IV i tam także Jason biegał, więc nie wiem o co wam chodzi(nie pamiętam jak w II i III, muszę je też sobie niedługo przypomnieć ;))... Narzekacie na brak klimatu. Nie wiem czy oglądaliście ten sam film co ja, bo według mnie film miał klimat poprzednich części! Co prawda był unowocześniony, ale jednak klimat Crystal Lake pozostał niezmieniony. Fanom serii film powinien się spodobać. Ode mnie 8/10 i już nie mogę się doczekać sequela :).
Właśnie obejrzałem. Również 8/10, dlatego, iż ta część trzyma świetny nastrój poprzednich części jak napisał Kolega wyżej. Spodziewałem się jakiejś kichy, ale film wyszedł świetnie. Na pewno nie jest to arcydzieło, czy jakiś hit, tylko dobrze zrobiony film (oczywiście według mnie). Jak dla mnie klasyka gatunku.
to ze narzekaja na bieganie w ogole ludzi tak mowiacych dyskwalifikuje juz na starcie. bo przeciez pozniej mowia ze " a co on przezyl na koncu". kazdemu malkontentowi mozna powiedziec "a ty jak bys byl jebniety i chcial pomscic matke to bys biegal czy nie" i vhyba to bedzie na ich poziomie. to w koncu ma byc ludzki czy nie??? poza tym nawet nie przeryja klasyki i nie podaza faktem ze byc moze to tylko byly chore wizje po szoku glownej bohaterki tylko bezsensownie jada po tym jak nic. a juz szczytem wszystkiego jest "tlumaczenie" ze jason jest niesmiertelny bo "we freddy vs jason" powiedziala tak jego "matka" - SZCZYT glupoty no padlem jak to zobaczylem w ktoryms poscie. pozdro dla fanow. nie zjedza nas i tyle;]