PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93258}

Piękna Hipolita

La Beauté d'Hippolyte
20
chce zobaczyć
Piękna Hipolita
powrót do forum filmu Piękna Hipolita

Właśnie nagrałam film z Polonii1 (z pominięciem reklam) i mam 85 minut... coś mnie ominęło ?

IrenaSz

Na stronie IMDB wspomnieli coś na temat cenzury:

"Italian censorship visa # 37879 delivered on 18-7-1962",

także można wnioskować, że film dość mocno pocięto.

Tak wogóle to IMDB podaje czas 96 minut... :-)

ocenił(a) film na 6
klotz

Dzięki, jestem już mocno starsza, ale nie zgorszę się obejrzeniem paru "momentów"! Moje nagranie nie ma nawet tych 96 min., a naprawdę omijałam tylko reklamy. Trudno. Może Polonia1 to jakaś lipna stacja? Wcześniej jej nie miałam. Pozdrawiam.

IrenaSz

Problem w tym, że to nie Polonia 1 cenzurowała film (o ile ktokolwiek go cenzurował). Polonia 1 ma w swoich zbiorach sporo włoskich filmów, których nigdzie nie obejrzysz poza nią, po polsku. Stacja ogólnie mało atrakcyjna dla typowego Kowalskiego (lecą same starsze filmy, TV shopy i Benny Hill plus teleturnieje dla dzwoniących, czasami tarot).

Sam nagrałem Hipolitę więc dam znać ile mnie wyszło minut ;-)

Pozdrawiam

klotz

Mam 85 minut.

ocenił(a) film na 6
klotz

Dzięki za informacje o Polonii 1. Mam tę stacje od niedawna, ale skoro tam bywają filmy starsze, będę pilnie śledzić program! Bardzo lubię filmy z lat 50-, 60-, 70-tych - to filmy z mojej młodości! Wiele z nich widziałam dawno temu w kinach. Miło wrócić do wspomnień i obejrzeć dawne gwiazdy. Zresztą myślę, że młoda Gina Lollobrigida i dzisiaj robiłaby furorę! Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones