PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794753}

Piękna i bestie

Aala Kaf Ifrit
6,8 1 540
ocen
6,8 10 1 1540
6,4 5
ocen krytyków
Piękna i bestie
powrót do forum filmu Piękna i bestie

5/10

ocenił(a) film na 5

Film ten pod względem aktorskim oraz dynamiki akcji mnie nie urzekł. Nie oznacza to jednak, że czas poświęcony na jego obejrzenie jest stracony. Film ten ma dużą wartość kulturową. Daje bowiem możliwość poznania pozycji jaką zajmuje kobieta w państwach arabskich. Myślę, że powinny obejrzeć go polskie (i nie tylko) feministki, wówczas doceniły by kraj w którym żyją.

Ronin25

Co za ignorancki wpis!
Myślę, że powinieneś zapoznać się z realiami traktowania ofiar gwałtów w Polsce, żeby się zorientować, że wcale nie odbiegamy daleko od pokazanego w filmie modelu. Oczywiście, nie mam wątpliwości, że tego nie zrobisz, bo wolisz żyć złudzeniami i mitami o wspaniałości naszego kraju i mężczyzn.

ocenił(a) film na 5
Mahosia

Nie uważam, że nasz kraj to ostoja wspaniałości ani, że polscy mężczyźni to ideały. Ale będę bronił swojego zdania, że w porównaniu do krajów islamskich polskie kobiety są otoczone czcią i szacunkiem. Zdarzają się patologiczne sytuacje również w Polsce ale na szczęście sądy nie są z reguły dla sprawców pobłażliwe. Oczywiście jeżeli podzielasz w tym temacie zdanie takich "autorytetów" Jak M. Gretkowska, K. Szczuka czy M. Środa to dalsza dyskusja nie ma sensu i niech każdy pozostanie przy swojej opinii.

Ronin25

Przejrzyj statystyki sądowe, a potem powtórz tę bzdurę: "sądy w Polsce nie są dla sprawców pobłażliwe".... A potem przejrzyj statystyki policyjne i powtórz te brednie, że kobiety w Polsce są "otoczone czcią i szacunkiem". Podziwiam umiejętność niedostrzegania rzeczywistości i życia złudzeniami... <facepalm>

Ronin25

Polskie kobiety są otoczone czcią i szacunkiem...
Ha ha ha! Zaśmiała się kobieta żyjąca w Polsce ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones