PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775434}

Piękny kraj

God's Own Country
7,1 5 478
ocen
7,1 10 1 5478
6,6 9
ocen krytyków
Piękny kraj
powrót do forum filmu Piękny kraj

Gheorge...

ocenił(a) film na 8

jest tak przystojny, że nie wiem czy potrafię obiektywnie ocenić ten film, przepraszam ;)

ocenił(a) film na 8
kingucha89

Wolę Johnn'ego xd

ocenił(a) film na 7
kingucha89

O tak ! J’adore

kingucha89

Gheorghe jest piękny i słodki, a Johnny to niezły dzikus.;)

kingucha89

Trudno oderwać wzrok. Lecę obejrzeć kilka jego wywiadów. :)

ocenił(a) film na 5
kingucha89

ja wiem. nie potrafisz

ocenił(a) film na 9
kingucha89

Czuję to samo!
ale sam film też jest piękny

ocenił(a) film na 8
kingucha89

Ja jednak wolę Johnny'ego. A aktorsko to już na pewno. George jest taki bardzo klasycznie przystojny, ale nie zwróciłabym na niego uwagi. Aktor grający Johnny'ego bardziej jednak zapada w pamięć. Miał bardzo ekspresyjną mimikę i zagrał złożoną rolę bardzo emocjonalnie. Gheorghe to był taki stoik, myślę, że jego rola była dużo prostsza do zagrania.

ocenił(a) film na 8
Naethalee

A wiesz, że muszę się z Tobą zgodzić :) Tzn. nadal twierdzę, że George to 10/10, ale Johnny- charakterny i prześwietnie zagrał swoją dużo trudniejszą rolę. Dziwię się i żałuję, że kariera tego chłopaka jakoś nie odpaliła jeszcze. Ale widziałam w kinie zajawkę filmu "Hope Gap", którego premiera w PL będzie w marcu, z nim właśnie w jednej z głównych ról, więc fajnie :) btw, jeśli podobał Ci się sam film to mogę też polecieć niemiecki - Siła przyciągania.

ocenił(a) film na 8
kingucha89

Josh O'Connor zagrał księcia Karola w serialu "The Crown" i stamstąd właśnie go znam. Rola też świetna, też wymagająca, też raczej smutnawa. A wizualnie aktor też jest bardzo podobny do pierwowzoru.

W "Pięknym kraju" Johnny nawet wizualnie podobał mi się bardziej niż Gheorges. Generalnie wolę bladych, wysokich chudzielców, chłopców. Gheorgis jest dla mnie zbyt krępy, ciemny, niski -ale taki już mam gust. Pewno jestem w znaczącej mniejszości:P

ocenił(a) film na 7
kingucha89

Jego kariera zdecydowanie odpaliła, widziałam go już w kilku świetnych produkcjach ("Only you", "The Crown", "The Durrells family").

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones