PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017756}

Piła X

Saw X
6,3 12 072
oceny
6,3 10 1 12072
4,7 15
ocen krytyków
Piła X
powrót do forum filmu Piła X

Gordon i Hoffman

ocenił(a) film na 10

Skoro wraca Tobin Bell jako Jigsaw to fabuła na pewno nie będzie kontynuować historii ze Spirali(I bardzo dobrze) i liczę , że powróci też Gordon , bo poza tym , że był godnym pomocnikiem Jigsawa to nie wiemy co się z nim działo po 1 części ani dlaczego zaczął pomagać Johnowi. I czemu nie wrócił po Adama. I liczę też na powrót Hoffmana. Nawet jeśli w retrospekcji , która pokażę jego śmierć

ocenił(a) film na 9
feliks35

Sprawdzałem obsadę na IMDb i poza Tobinem aktorów grających Gordona i Hoffmana w niej nie ma, oczywiście może się to zmienić.Swoją drogą to czy w Saw 3D nie było wyjaśnione dlaczego Gordon został pomocnikiem Jigsawa i nie wrócił po Adama? Oglądałem tamtą część w roku premiery  (12 lat temu)więc już zapomniałem :)

ocenił(a) film na 10
Psycho_Daddy

No właśnie nie wyjaśnili. Było tylko pokazane jak John go znalazł i opatrzył nogę , a potem już Gordon mu pomagał z pułapkami i innymi rzeczami. I , że wiedział o Hofmanie. I zero wzmianki o Adamie , a nawet rodzinie Gordona. I John tylko mu mówił , że jest jego najcenniejszym pomocnikiem. Dlatego przydałoby się bardziej to rozwinąć

feliks35

Niestety raczej aktor grająca Gordona nie będzie w obsacie , więc nie dowiemy się co było dalej . Na imdb przeczytałam kiedyś że dr Gordon miał grać w następnych częściach ale nie dogadali się z kasą więc można przypuszczać ze juz nie wystąpi więcej, w 7 części co prawda się pojawił i troszkę się wyjaśniło ale tak ma prawdę nie wiemy nic . Dlaczego zaczął z nim współpracować przecież nic na niego Piła nie miał, nie wiemy czy żył z rodziną czy jednak mieskzal gdzieś z dala , wiemy tylko ze uczęszczał na te spotkania Bobiego więc na pewno się ujawnił ale co ma to policja itd tego się nie dowiemy a szkoda bo to był ciekawy wątek tym bardziej że aktor nie dogadał się z kasą to mogli to jakoś wytłumaczyć z doktorkiem i zamknąć to a tak mamy otwarte zakończenie w 7 serii jak zamknął Hoffmana i został następca Piły. W sumie inny aktor mógł by się wcielić w postać dr Gordona i jakoś to wyjaśnić bo te wątki zrobiły się poplątane w Piłę dziecitwo okazuje się jednak ze jeszcze był Logan który nagle się pojawił. Zapewne ta seria będzie miała innego następcę Piły

wiola_144

W Pile 3D na końcu były też 2 inne zamaskowane osoby. Jest też jedna teoria która ma mocne argumenty ale lepiej zachowam dla siebie, bo jeśli to prawda to lepiej nie psuć komuś wrażeń z filmu. Dla mnie to bardzo prawdo prawdopodobna opcja to tym bardziej.

dux10

A uważasz że ktoś to mógł być? :)

dux10

Czyżby chodziło o Daniela Matthews'a? ;) Nawet jeśli miałby pojawić się w Saw X, to chłop ma już 35 lat, charakteryzacja może tutaj nie pomóc.

Taio

Chodzi o Adama. Te wszystkie zdjęcia ofiar w kolejnych częściach, to że pokazane trupy Adama miały łańcuch na złej nodze a duszony był za krótko by umrzeć ;)

ocenił(a) film na 8
dux10

W zamyśle dwie zamaskowane osoby w zakończeniu Piły 3D to dwóch gości z pierwszej pułapki z początku tego samego filmu. Wątek był poruszany w omówieniu filmu na DVD.

ocenił(a) film na 9
feliks35

Aktor grający Hoffmana wstawiał coś na swojego Instagrama, więc są szanse, że będzie + w zwiastunie w którymś momencie słychać jego głos

ocenił(a) film na 7
MeganCM

Spoiler… Hoffman jest w filmie

MeganCM

Spoiler: w scenie po napisach jest Hoffman i znana z pierwszej części łazienka

YUNG_PUTIN

Czy to sa jakies wskazówki czy cos sie działo po pile 7?????

ocenił(a) film na 8
darthvader_2

Nie xD nie ma to z tym nic wspólnego, jest to kolejna scena z przeszłości a Hoffman  pojawia się na jakieś 20 sekund.

Rrouge

Przecież akcja z X dzieje się po 1, to w jaki sposób niby ma to być scena z przeszłości.

ocenił(a) film na 8
Byczek_filmaniak

Doskonale to wiem. W sensie że nie jest to scena  z przyszłości po prostu, osoba powyżej zapytała się czy są w tej scenie jakieś wskazówki co do tego co wydarzyło się w Pile 7 (które są dopiero wydarzeniami, KTÓRE się wydarzą, bo akcja jest między 1 a 2, więc są przyszłe) i na to odpowiedziałem że nie, jest to to kolejna scena dziejąca się w przeszłości, tak jak cały film. Poza tym sceny po napisach często pokazują, coś co nie było wcześniej znane ale się wydarzyło i nie musi ich obowiązywać timeline głównej fabuły, wręcz przeciwnie, sami twórcy/scenarzyści dali takie wrażenie, gdyż komentowali w wywiadzie choćby jednym że scena po napisach jesrt "mindblowing" i że ma potencjał na ciekawy rozwój w serii i więcej dla postaci Amandy w przyszłości. Dlatego sporo osób było ciekawych tej sceny po napisach, a finalnie to nie było nic ważnego kompletnie.

Rrouge

Dobra w ten sposób zwracam honor.

feliks35

no trochę szkoda, że zabrakło Gordona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones