PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017756}

Piła X

Saw X
6,3 12 072
oceny
6,3 10 1 12072
4,7 15
ocen krytyków
Piła X
powrót do forum filmu Piła X

Prawie nigdy nie pisze komentarzy na Filmweb i rzadko kiedy chodzę do kina ale na Piłę X musiałem iść i to była świetna decyzja. Zdecydowanie jest to jedna z najlepszych części. Gra aktorska Tobina na najwyższym poziomie, pułapki może nie najciekawsze ale bardzo przyjemnie się to oglądało (pułapka z wycinaniem mózgu po prostu miodzio). Bardzo fajnie ze trochę bardziej zostało pokazane z czym zmagał się Jigsaw w swoim życiu. Jedyny minus dla mnie to zostawienie Cecilii przy życiu. Na pewno jeszcze wrócę do tej części albo jak coś jakiś czas zrobię sobie maraton wszystkich części.

ocenił(a) film na 3
Emmet

Właśnie dziwne ze ona ocalała heh

ocenił(a) film na 7
Emmet

Też się nie zawiodłem, podobała mi się ta cz. Znowu fabuła była przemyślana , przynajmniej wg mnie.
Chociaż moment z młotkiem ... "najpierw stopę..."
ale dlaczego ? gdyby najpierw połamała nadgarstek spadłaby na ziemię i oszczędziła by sobie przypiekanka.
owszem stopę też trzeba by było bo by się nie wydostała, no ale nic by ją nie przypiekało jak na rożnie. no ale właśnie, nie było by tego całego rożna.
No i końcówka mocno zawiła , mózg - pomimo iż chory - to John miał naprawdę niezły. żeby tak to zaplanować i pokierować by koniec końców znaleźli się w tym pokoju.
początek też mi się podobał z tym chłopakiem i jego palcami i nagle pyk, zdziwko hehe :D
ogółem całkiem udana cz.

ocenił(a) film na 7
settokaiba

też wydawało mi sie to dziwne z kolejnością. Jednakże odpowiedź jest prosta. Blondyna chciała, by każdy ze wspólników zginął, dlatego taka kolejność zasugerowała Gabrieli. By ta raczej się upiekła.

ocenił(a) film na 7
ponczi88

a ma to sens. nie pomyślałem o tym

settokaiba

Ona chciała żeby zginęli i miała przy tym frajdę, socjopatka

settokaiba

Po komentarzu zgaduję że masz jakieś 14 lat xD

ocenił(a) film na 7
Vixen8

mniej. coś koło 7 i pół

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones