PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017756}

Piła X

Saw X
6,3 12 072
oceny
6,3 10 1 12072
4,7 15
ocen krytyków
Piła X
powrót do forum filmu Piła X

Mieliście, że Carlos został wcielony w projekt? Wyglądała to bardzo familijnie gdy oni wychodzą z tego magazynu, mam nadzieję, że zrobią kontynuację tej części.
I też ciekawi mnie przyszłość tej blondynki co przeżyła ten gaz

ocenił(a) film na 8
dawidpakmur1111

Blondynka chyba nie przeżyła.Chlopiec moze byc wykorzystany jako nastepca,teraz bardziej sie skupia na Gordonie i Hofmanie ktory pod koniec sie pojawil.Jedna z lepszych czesci.

ocenił(a) film na 8
Lukasz_Fryz_fw

Nie sądzę. Gdy zegar podświetlony na czerwono odlicza zegar 3-2-1 pojawia się dźwięk sugerujący, że zamek jest otwarty a zegar podświetla się na zielono. Według mnie ona przeżyła.

ocenił(a) film na 8
lilium1234

W tym roku pila 11 prawdopodobnie na halloween.10 zarobila 111 milionow ponoc

ocenił(a) film na 8
dawidpakmur1111

Blondynka owszem przeżyła, ale weź pod uwagę że pozostała 3/4 swojego ciała w szczelnym pomieszczeniu wypełnionym gazem bez możliwości ucieczki. Jej żywot skończon.

ocenił(a) film na 8
wnusiu94

Albo będzie baaardzo brzydka ;)

ocenił(a) film na 8
wnusiu94

Po tym jak minął czas, maszyna z gazem została wyłączona - gaz może wyparować/uciec przez szczeliny w drzwiach, stopniowo przez ten otwór, w którym ma głowę itd. - nie ma pomieszczeń stuprocentowo szczelnych
Przy okazji gaz robi to na tyle wolno, że nim miałaby możliwość bezpiecznego wyjścia - cała reszta była w stanie uciec tak, by nie mogła ich śledzić

dawidpakmur1111

Biorąc pod uwagę, że wydarzenia z tej części miały miejsce pomiędzy pierwszą a drugą częścią, to byłoby to wielką fabularną dziurą, gdyby nagle chłopiec stał się pomocnikiem, a nie było go w poprzednich częściach.

Co do blondynki, to jestem zawiedziona, że przeżyła i tak naprawdę za bardzo nie cierpiała, bo była jednak najgorszym charakterem i zasłużyła na gorszy los, niż choćby Gabriela. To ona powinna się znaleźć w ostatniej scenie po napisach.

ocenił(a) film na 6
gabiszu

aaa ... czyli była jakaś scena ... Co ona przedstawiała?

ocenił(a) film na 7
diabol44

John Kramer i Hoffman są w tej łazience, no i tam jest przywiązany ten gość co polecił Kramerowi tą terapię, no i scena kończy się, gdy gość zaczyna tą swoją "grę"

ocenił(a) film na 6
wyrelowyrewolerowany

Ooo dzięki, czyli będzie kontynuacja ... Mnie ciewkawi jeszcze czy pociągną ten wątek z Piły 3d bodajże, gdzie Hoffman został zamknięty w tej sali z pierwszej części Piły a wrócił dr Gordon ;)

ocenił(a) film na 8
diabol44

I niestety Kramer nie daje oszustowi możliwości wyboru i zmyślny wihajster rozpruwa mu brzuch.

ocenił(a) film na 7
kryslav

Piła X rozgrywa się między I i II częścią, a w jedynce Kramer jeszcze nie dawał wyboru :)

ocenił(a) film na 8
pzdr

Tylko, że w X pozostałym dał ten wybów. Ale przecież w jedynce ci dwaj mieli wybór, czy nie (czyżby coś mi umknęło?). Popraw mnie, jeśli się mylę.

ocenił(a) film na 7
kryslav

W zasadzie to masz rację, dwóch głównych bohaterów miało wybór, ale policjanci jednak zostali zabici bez żadnych gier czy prób. W tej części natomiast nie widać, żeby pułapka miała zabić Henry'ego, nie widać nawet żeby go okaleczyła. Możemy więc przypuszczać, że albo to był tylko przedsmak tego, co go czekało po wyjaśnieniu zasad, albo że zajął się nim Hoffman, któremu nie w głowie były jakieś gry w tamtym momencie :D Liczę na to, że Henry będzie w pułapce otwierającej kolejną część, jeśli taka w ogóle powstanie.

ocenił(a) film na 7
kryslav

Nie, ten fotograf miał zginąć (i właśnie tu jest dziura fabularna tego, że Kramer nigdy niby nie zabiją). Albo miał go Gordon zastrzelić (albo w ogóle zabić) albo po wszystkim przyjdzie Amanda i go siup zadusi workiem. Wyszła opcja numer dwa, bo Gordon miał niby po pomoc iść. Znaczy się czołgać.

ocenił(a) film na 8
gabiszu

Też tak uważam. Blondyna była całym mózgiem tej operacji i udowodniła że zabijanie innych jej nie rusza więc zabicie chłopaka nie było niczym specjalnym dla niej. Mam nadzieję że tam zdechała z głodu bo tak to było by to mega niesprawiedliwe bo laska była najbardziej okrutna z nich wszystkich

ocenił(a) film na 5
gabiszu

ona była najlepszą postacią właśnie, bad boss mommy bitch

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones