PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697901}
6,0 1 355
ocen
6,0 10 1 1355
Piekielny chłopak
powrót do forum filmu Piekielny chłopak

Całkiem, całkiem.

ocenił(a) film na 6

Film spoko, oglądało się dobrze, ale czegoś mi brakowało... Nie było jakiejś konkretnej akcji, także
wyszło trochę monotonnie jak dla mnie. Zakończenie też nie zachwyciło. Jednak uważam, że warto
film zobaczyć :)

agg16

nie było akcji....niezniszczalny se puść będziesz miał czystą akcję

ocenił(a) film na 6
tisoc

Wiesz, że pisząc 'konkretnej akcji' miałam na myśli to, że mało się działo,a nie, że nie był to film akcji tak? Czy aż tak ciężko to pojąć? Decydując się na obejrzenie filmu wiedziałam na co się piszę, ale moim zdaniem czegoś w tym filmie po prostu zabrakło... dosyć monotonny wyszedł... Ale takie jest moje zdanie z którym Ty na szczęście zgadzać się nie musisz ;]

agg16

Oczywiście tak samo jak decydując się na konkretnego chłopaka wiedziałaś na co się piszesz, a potem jak zwykle..."wykorzystał i zostawił".....

tisoc

i znowu w kinie jak w życiu

ocenił(a) film na 6
tisoc

Hahaha! O czym Ty w ogóle piszesz? WTF? Czy jak zaczynasz oglądać jakiś film to wiesz jak się skończy, jak się będzie toczyć akcja itd? Wiedziałam z jakiego gatunku jest ten film, jednak moim zdaniem ma on pewne wady bo w tym gatunku widziałam ciekawsze które swoją akcją (nie nie mam tu na myśli strzelaniny, pościgów itp ;] ) bardziej mnie wciągnęły. Wiesz... czasem może się coś w filmach nie podobać, a forum jest od tego, żeby wyrażać swoje opinie. Nie wiesz co masz na myśli piszcząc "a potem jak zwykle..."wykorzystał i zostawił", Wnioskuję, że Ci się to przytrafiło, tak więc przykro mi. Chociaż... sądzac po Twoich durnych zaczpekach wcale się nie dziwię ;)

agg16

opanuj się ten film jest bardzo konsekwentny w narracji i nie może być inny

ocenił(a) film na 6
tisoc

A czy ja mówię, że MA być inny? Porównuję go do filmów które widziałam i wyrażam zdanie na jego temat. Jeśli Tobie się baaardzo podobał to świetnie, masz prawo mieć swoje zdanie. Ja oceniam go na 6 w skali od 1 do 10 i jest to MOJA opinia z którą nie musisz się zgadzać ;]

agg16

Każdy wyraża swoje zdanie, z moim się zgadzasz a ja z twoim NEIN. Wszystko w temacie Marioli. Ale jeśli tobie film się średnio podobał to powinien być inny by podobał ci się całkowicie. Czyż nie?

ocenił(a) film na 6
tisoc

Nigdzie nie napisałam, że zgadzam się z Twoim zdaniem, bo jak mogę to czynić mają to zdanie inne? Powiedziałaby raczej, że szanuję Twoją opinię i nie mam zamiaru udowadniać Ci, że moje zdanie jest lepsze czy ważniejsze tak jak Ty to czynisz. Film podobał mi się średnio, więc powinien zawierać pewne elementy których MOIM ZDANIEM w nim zabrakło, żebym mogła powiedzieć, że całkowicie mi się podoba ;]

agg16

przecie o tym napisałem a Ty że nie ma być inny etc aaa już się gubę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones