PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782196}

Pierwszy człowiek

First Man
7,2 69 648
ocen
7,2 10 1 69648
7,1 44
oceny krytyków
Pierwszy człowiek
powrót do forum filmu Pierwszy człowiek

First

ocenił(a) film na 8

Pierwszy niemuzyczny film Chazell'a. Uzbrajam się w cierpliwość i powoli odliczam te 19 miesięcy! :)

ocenił(a) film na 8
KochamKino17

Czekam niecierpliwie. Wierzę w Chazelle'a i czuję, że to będzie coś więcej niż taki "oscarowy film". Dotychczas to chyba najlepszym biografem w świecie filmu jest Scorsese, może on będzie następny. ;)

ocenił(a) film na 8
KochamKino17

Niemuzyczny ale pewnie ścieżkę będzie tworzył Hurwitz co na pewno będzie świetnym tłem dla filmu.

ocenił(a) film na 8
klaryns

Dobrze, że Damien trafił na Hurwitz'a, bo przed 'Guy and Madeline on a Park Bench' jego muzyka nie była znana w świecie filmu. Mamy zatem doskonałych partnerów, dzięki którym ich wspólne projekty będą na wysokim poziomie.

KochamKino17

Po cichu liczę że Gossling wymruczy "Fly my to the moon"

ocenił(a) film na 8
grygolas

my ?

KochamKino17

Szkoda tylko ,ze o lądowaniu na księżycu ,co jest dla mnie lekko nudnawe

ocenił(a) film na 8
Danio31b

wspolczesni reżyserzy nie maja pomyslow na filmy...wiec musza odwolywac się do znanych kwestii i walkowac temat na rozne sposoby...aby zarobić. Polacy robią to najefektywniej - te komedie o miłości i filmy o żydach...ile można. Większość z nich niczym się od siebie nie różni. Ogólnie mam wrażenie ze kreatywność upadła z koncem lat 80 i 90....nastały czasy kiczu jedynie z elementami czegos ciekawego od czasu do czasu

ocenił(a) film na 8
KochamKino17

W tle mógłby być LOUIS Armstrong albo Frank Sinatra

ocenił(a) film na 7
KochamKino17

A ja mam nadzieję, że to jednak będzie muzyczny film. Jakiś jazz w kosmosie. ;)

ocenił(a) film na 8
Miki9410

mam wrazenie, ze to będzie niewypal

ocenił(a) film na 7
Miki9410

Albo: Tiiiiiiiicket tooooo the Moooon....

KochamKino17

nie do końca taki niemuzyczny :)

Nethvoy

Prawda !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones