PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782196}

Pierwszy człowiek

First Man
7,2 69 998
ocen
7,2 10 1 69998
7,0 45
ocen krytyków
Pierwszy człowiek
powrót do forum filmu Pierwszy człowiek

IMAX

ocenił(a) film na 9

Czy ktoś się orientuje gdzie w Polsce będzie można obejrzeć ten film w IMAXie?

ocenił(a) film na 8
oiq

Na pewno w każdym IMAX. Premiera 19 października

ocenił(a) film na 9
christopher.from.poznan

No dobra, to inne pytanie. Mieszkam w największym polskim mieście bez IMAXa, czyli w Gdańsku. Mam właściwie identyczny dystans do Warszawy, Łodzi i Poznania. Skoro jest mi bez różnicy do którego miasta będę jechał, to czy ktoś może mi polecić któreś z tych kin? Czy różnią się od siebie jakoś znacząco (np. wymiarem ekranu, systemem nagłośnienia)?

oiq

"Ajmaksowy" zwiastun :)
https://www.youtube.com/watch?v=5DEL1rIvGPk
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) film na 9
Falkor1

Dzięki, ale chyba powinienem obejrzeć go w ajmaksie, żeby w pełni docenić :)

ocenił(a) film na 8
oiq

A to wszystkie sale IMAX nie mają tak samo dobrego nagłośnienia i takiej samej wielości ekranu?
Może warto zastanowić się nad wybraniem się na ten seans do sali 4DX Cinema City (masz bliżej, bo w Bydgoszczy).
A co do sal IMAX czy są różne itp. bo pewności nie mam, możesz zapytać Cinema City na fb

ocenił(a) film na 8
oiq

@oiq, doczytałem: ekrany IMAX mają wymiary: 18m wys. i 24m szer.

ocenił(a) film na 9
christopher.from.poznan

Właśnie też się nieco dokształcałem w temacie i wygląda na to, że jest jakiś standard sal IMAX, ale nie są jakieś sztywne reguły i np. ekran może być większy niż te 24x18m.

Musiałem też sprawdzić co to 4DX. Wodotryski i bujane fotele, raczej nie tego szukam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones