film

Pies i kot

Chien et chat
2024
1h 20m
6,0 77
ocen
6,0 10 1 77
Bezpański pies i kotka influencerka muszą działać łapa w łapę, aby odnaleźć drogę do domu i nie dać się złapać przebiegłemu złodziejowi. więcej mniej
Pies i kot zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Pies i kot
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2024-01-10T11:08:15 https://fwcdn.pl/webv/77/88/67788/67788.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/239/10046039/Pies_i_Kot_ZWIASTUN_16x9_KASZETA.vp9.1080p.webm

Kotka Diva jest wielką gwiazdą internetu. Ma miliony followersów i nie zadaje się z byle kim. Pies Chichi mieszka na ulicy, ale ma dobre serce i spryt. Szalony los sprawia, że oboje w tej samej chwili wpadają w nie lada tarapaty. Diva musi odnaleźć swoją ukochaną panią Monikę, a Chichi zrobi wszystko by nie dać się złapać Jackowi,Kotka Diva jest wielką gwiazdą internetu. Ma miliony followersów i nie zadaje się z byle kim. Pies Chichi mieszka na ulicy, ale ma dobre serce i spryt. Szalony los sprawia, że oboje w tej samej chwili wpadają w nie lada tarapaty. Diva musi odnaleźć swoją ukochaną panią Monikę, a Chichi zrobi wszystko by nie dać się złapać Jackowi, złodziejowi, któremu „połknął sprzed nosa” bezcenny rubin. Choć dogadują się jak pies z kotem, tym razem muszą działać łapa w łapę. Podobnie jak Monica i Jack, którzy łączą siły w poszukiwaniu zaginionych zwierzaków. Gdzieś między Montrealem i Nowym Jorkiem rozgrywa się szalony pościg niedobranych par, które szukają siebie nawzajem, nie zdając sobie sprawy, że ich tropem podąża gotowy na wszystko i zepsuty do szpiku kości …policjant.

dystrybucja
Monolith Films
studio
Gaumont / Mandarin Productions
tytuł oryg.
Chien et chat
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dzieciaki będą miały koszmary po zobaczeniu czegoś takiego.

Kiedy na ekranie pojawiają się Dubosc i jeszcze Lacheau a do tego kręci to REEM KHERICI to zabawa gwarantowana. Film nie koniecznie dla młodych widzów.

Nie wiem

ocenił(a) film na 6

Nie do końca wiem co przed chwilą zobaczyłem. Tytułowe zwierzaki wyglądają okropnie. Kilka nieziemsko głupich scen. Jednak pomijając to wszystko bawiłem się całkiem nieźle. Taki film do obejrzenia i zapomnienia. 6/10.