PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646072}
7,1 1 192
oceny
7,1 10 1 1192
Pies imieniem Duke
powrót do forum filmu Pies imieniem Duke

Ja pierdziu

ocenił(a) film na 8

Od 20 minuty do końca filmu miałem mokre oczy.

ocenił(a) film na 8
NajPhil

fakt, mokre oczy :)
ale film strasznie naciągnięty :)

ocenił(a) film na 8
lotus_85

Pewnie dlatego jest w kategorii - kino familijne ;)

ocenił(a) film na 4
NajPhil

To polecam 'Marley i ja' a na koniec 'Moj przyjaciel Hachiko' ;]] Tam dopiero sa mokre oczy. W Duku malo tego psa bylo mimo wszystko. Polecam zareklamowane pozycje ;]

ocenił(a) film na 8
maxkon

dokładnie te dwa filmy które polecasz są o niebo lepsze :)
"Marley i ja" i "'Moj przyjaciel Hachiko"

ocenił(a) film na 9
maxkon

Mało psa? hmmmm.... mi się zdaję, że akurat :) bo w końcu pies odegrał swoją rolę, Duke właściwie był odzwierciedleniem prawdziwego życia Terryego, jego rodziny, którą wcześniej porzucił. Te wszystkie wydarzenia i fakty trzeba było umieścić w filmie i zostało to dobrze zrobione :) przynajmniej tak mi się zdaję.

ocenił(a) film na 4
Madej115

Tak, byl weteranem, byl porzucony, byl chory, byl bezdomny, nie wyladowal na wozku, wyzdrowial etc. Tu sie wszystko zgadza, jednakze jak dla mnie - malo psa. Malo psa poniewaz film skupial sie na weteranach wojennych, usa oczywiscie, na tym jak bardzo im zle, jakie problemy maja po powrocie do spoleczenstwa, jak pomagaja sobie nawzajem, jaki problem maja z zyciem w rodzinie etc. Tego jest mnostwo a pies byl tu tylko dodatkiem, tlem do filmu o 'naszych chlopcach' - tak ja to odebralem. Dla mnie to kwestia wrazliwosci, moze ja juz za gruboskorny jestem i krytyczniej patrze na takie filmy o 'marinsach weteranach', doszukuje sie w nich propagandy ukrytej pod milym zwierzeciem. Pies swoja role odegral niezle, acz bywaja lepsze ^^ (i wiecej w nich psa ;p) Pozdrawiam ;]

ocenił(a) film na 9
maxkon

Nom w sumie jest w tym trochę racji, ale w sumie taki chyba miał być efekt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones