PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491313}
5,4 2 915
ocen
5,4 10 1 2915
Piksele
powrót do forum filmu Piksele

Jest to anime, prawdopodobnie z lat 80., oglądałam je jako mały dzieciak na vhs, a mam ponad 20 lat. Głównym bohaterem był biały szczeniak, miał dużą głowę, małe ciałko i w ogóle był uroczy :) odszukała go Matka, od której został wcześnie zabrany, ale była tak brudna i zabiedzona, że mały jej na początku nie poznał. Mama w końcu zmarła z wyczerpania, a film kończy scena, jak szczeniak, nagle zmężniały, wbiega na jakiś pagurek i patrzy się w niebo a'la Król Lew :).

Sporo kreskówek z dzieciństwa, których tytułów nie pamiętałam, już znalazłam. Filmu o tym piesku nie daję jednak rady wygooglować.

Mam jeszcze kilka takich, co mnie męczą, ale nie wiem nawet, jak je opisać :P

MsScissors

Zapytanie umieściłam na kilku forach i zaznaczam wobec udzielonych mi odpowiedzi: TO NIE KIMBA!
Akcja tego filmu, nie serialu, działa się w mieście. Bohaterami była spora grupa szczeniąt - "główny" piesek był biały. I ciągle siusiał.

MsScissors

O! a ja przed chwilą się zastanawiałam jak nazywa się anime z mojego dzieciństwa i chodzi akurat o Kimbę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones