PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599554}

Piksele

Pixels
5,7 63 210
ocen
5,7 10 1 63210
3,4 8
ocen krytyków
Piksele
powrót do forum filmu Piksele
ocenił(a) film na 9
Kalafiores

A ja patrzyłem wcześniej na obsadę i do tego jako kinoman okazjonalny nie wiedziałem kto zacz Sandler. Może nie zachwycał, ale na pewno nie przeszkadzał. A film miał inne zalety i także aktorów, którzy zagrali naprawdę świetnie.

użytkownik usunięty
kaymann

Nie buj się znienawidzony Sandler nie przeszkadza tutaj w dobrej zabawie.

użytkownik usunięty
kaymann

Co wy macie do sandlera?Powiedzcie mi!

ocenił(a) film na 9

A co Ty masz do mnie? Nie napisałem o nim nic złego.

użytkownik usunięty
kaymann

Ale ja do ciebie nic nie mam.xd.

ocenił(a) film na 9

Tylko że to była odpowiedź na mój post.

użytkownik usunięty
kaymann

A no to sorry.
Pozdrawiam.

Kalafiores

True story... Sandler wzbudza we mnie jedynie reakcję na zasadzie "O nie, znowu on...". Ale obejrzałam ze względu na sentyment do Pacmana i Petera Dinklage. Film ujdzie, ale momentami można usnąć.

ocenił(a) film na 5
Kalafiores

Też mnie gość odpycha.

ocenił(a) film na 3
Profesor Frink

Bo Cie nie lubi.

ocenił(a) film na 5
Skillet

I teraz mi smutno. :(

ocenił(a) film na 5
Kalafiores

obejrzyj Lewy Sercowy i nie pie.rdol że Sandler zawsze taki zły.

użytkownik usunięty
yossarian84

Ja chętnie obejrzę, nie rozumiem czemu ludzie krytykują film, z powodu jednego aktora...

ocenił(a) film na 5

bo są głupi

użytkownik usunięty
yossarian84

No chyba tak, ale wiesz Filmweb :D

użytkownik usunięty
Kalafiores

nie wiem co macie do tego gościa, to chyba pierwszy film który z nim widziałem i jakoś nie jest taki zły :) może zbyt drewniany aktor ale oglądając film jakoś to mi nie przeszkadzało.

ocenił(a) film na 1

przetragiczny film. aogladalny

Kalafiores

nie zgadzam się , Sandler to mistrzowski aktor komediowy młodego pokolenia ja go uwielbiam

HardkorX

no więc nie masz racji

ocenił(a) film na 9
markin

każdy ma swoje zdanie, ja osobiście Sandlera lubię.

ocenił(a) film na 3
markin

Właśnie, że racje ma, bo komedie z nim są genialne.

Skillet

zapewne ale przez niego zejbane
tak genialne, że nawet w stanach ich nie oglądają widać Amerykanie są inteligentniejsi od przeciętnego Polaka.

ocenił(a) film na 3
markin

A Ty się człeku schowaj gdy nie potrafisz dobrego docenić.

Skillet

zapewne trzeba prostować po PGRowskie mózgi nie sądzisz ?

Kalafiores

niestety ja lubię Jane Krakowski i zwyczajnie na Sendlerze będę zamykał oczy albo jak baba podczas seksu będę sobie wyobrażał, że to na przykład DiCaprio :)

ocenił(a) film na 3
Kalafiores

Też zastanawiałem się czy może nie obejrzeć, bo na zdjęciach wygląda to debilnie i tytuł równie idiotyczny. Ale skoro Sandler gra to obejrzeć trzeba.

ocenił(a) film na 3
Skillet

Obejrzałem i apeluję nie oglądajcie bo stracicie czas. Nic tego filmu nie ratuje, straszne badziewie.

ocenił(a) film na 4
Kalafiores

Lubię Sandlera, ale w tym filmie był beznadziejny. Chyba z wiekiem traci swoje komediowe zdolności.

Kalafiores

zgadzam sie w 100%,Sandler gra ja nie ogladam,nie trawie goscia,z kad sie wziol ten fenomen,to tak jak z Karolczakiem

ocenił(a) film na 5
Kalafiores

Zal to czytac. Po komentarzach widac, ze ten film podlega pod kategorie gimby nie znajo. Jesli urodziles sie pozniej niz lata 90 nie ogladaj tego filmu bo nie czaisz bazy.

Kalafiores

Podzielam zdanie. To jeden z najgorszych komediowych aktorów. Jego role to jakiś kiepski żart. Omijam filmy z nim szerokim łukiem, bo to żałosna tandeta, popłuczyny i humor dla upośledzonych umysłowo.

ocenił(a) film na 6
Kalafiores

Mnie zastanawia tylko jedno. Skoro wszyscy tak najeżdżacie na Sandlera mówiąc o nie znowu on, albo żadnego fajnego filmu z nim nie widziałem to tak sobie myślę, że tych filmów musieliście obejrzeć z nim całkiem sporo mimo wszystko z jakiegoś powodu :) Teraz pytanie dlaczego? Bo jest taki do du..? Heh

ocenił(a) film na 7
wypal

Właściwie do wyrobienia niechęci wystarczy kilka. Pierwszy film ogląda się jeszcze nie znając gościa, drugi utwierdza w opinii, kolejne wyłącza się przy pierwszym złym omenie.

Do filmu może też przekonać pomysł na fabułę, pozostali aktorzy, może reżyser, może z chęci przekonania się czy aktor sprawdza się w innym repertuarze, może za namową znajomych, albo gdy inne propozycje w tv wydają się jeszcze gorsze. To raczej nie jest wielka sztuka by obejrzeć parę tytułów (choć sztuką może być dotrwanie do ich końca).

ocenił(a) film na 6
Khaosth

Ok masz racje trochę źle to ująłem. Ja widziałem może cztery filmy gdzie był Sandler i tak naprawdę tylko jeden był tragiczny, Jack i Jill chyba się zwał, ale reszta to były takie głupkowate komedie romantyczne, które jednak były śmieszne w jakiś dziwny sposób i o dziwo zawsze z jakimś morałem, więc oglądało się je gładko i przyjemnie. Może dlatego mnie ten gość nie odrzuca jak większość tutaj.

Kalafiores

Co racja, to racja.

ocenił(a) film na 4
Kalafiores

Niestety nie zobaczyłem, że w obsadzie jest Sandler i jak już zacząłem to obejrzałem do końca. Ujdzie

Kalafiores

Ha, ha, ha.... mam to samo! Ściślej trafiłem przypadkiem na ten film w TV i tylko dla pewnej wiedzy obserwowałem chwile ten - jak wynika z 10 minut mojego oglądania - knot, a Sandler, podobny do małży, które w zakładach badania jakości wody wskazują na skażenie, okazał się być solidnym małż...onkiem? (małżonek chroni, ostrzega współmałżonka, tu: konesera filmów), solidną małżo...winą? (winą, bo to on "współkazi" filmy, ponosi winę). Podobnie jest na gruncie filmu polskiego z Karolakiem - wielokrotnie uniknąłem straty czasu, gdy dostrzegłem własnie jego w obsadzie. To uruchamiało czujnośc, szukałem recenzji, podejmowałem decyzję na "nie", a późniejsze "wpadanie" na filmy z nim, na kilka, kilkanaście minut, potwierdzały decyzje negatywne powzięte na podstawie recenzji.

Kalafiores

Czyli obejrzałeś?

Kalafiores

He he dokładnie! Miałam tak kiedyś i z Benem Stillerem ale już mi przeszło :D nawet powiem, że Bena lubię i jest naprawdę zabawny czego o Adamie powiedzieć się nie da...
Jednak ja się przemogłam dla Pikseli ale... i tak nie było warto....

Kalafiores

to samo chciala powiedziec Twoja matka ale juz bylo zbyt pozno aby sie wycofac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones