PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 144
oceny
6,8 10 1 89144
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru
użytkownik usunięty
NATI221

O co ci chodzi?

ocenił(a) film na 7

Nie dokończyłam wypowiedzi, to tyle, każdemu może coś wypaść.

ocenił(a) film na 7
NATI221

OMG! Proszę przystańcie porównywać film do serialu, bo on nie był robiony na jego podstawie i zawarte w nim elementy nie muszą mieć żadnego związku. Jeśli chodzi o przesycenie w filmie, to się zgadzam ono istnieje. Dziwne, że zwierzęta cieszą się lepszą i większą technologią niż sami ludzie. Ale ogólnie fabuła nawet ciekawa, chwilami śmieszne dialogi lub zdarzenia, np. scena, kiedy pingwiny ,,wylatują'' ze samolotu, Szeregowy radzi, aby zabrać spadochrony, ale nikt go nie słucha, wówczas Rico wpada na pomysł, by spaść na dmuchany zamek. Myślę, że porównywanie załogi WP z bohaterami filmu Madagaskar {Alex, Gloria, Marty, Melman} jest niepotrzebne, bo to są dwa inne światy. Film M opowiadał o problemach zbiegłych ze zoo zwierzaków, a film PZM o życiu i przygodach samych pingwinów-od dzieciństwa, po dorosłe życie i o konflikcie z tą ośmiornicą. Ogólnie film mi się spodobał i daje 7/10.

NATI221

Ale czemu mamy nie porównywać filmów z tej samej serii?

użytkownik usunięty
Blaxi

Cóż, chcesz, bym porównał rewelacyjne pingwiny z wprawdzie nie słabym, ale nudnym oraz bezlogicznym Madagaskarem 3?

Tak.

użytkownik usunięty
Blaxi

Muszę się rozpisać, na co nie mam czasu.

Co do tamtej kłótni z Chantorią, to wcale nie miałaś racji. Każde anime (bądź inny gatunek filmowy) może znaleźć swojego fana i antyfana. Żadne nie może mieć wyłącznie fanów bądź antyfanów.

Wielu dorosłych lubi pingwiny... Argument o tym, że człowiek dorasta i przestaje trawić pingwiny jest niepraktyczny.

No i co, że może znaleźć fana i antyfana? To, że komuś się podoba serial automatycznie sprawia, że jest dobry? Są rzeczy dobre i złe, i trzeba się pogodzić z tym, że to co lubisz niekoniecznie jest dobre.

użytkownik usunięty
Blaxi

Oznacza to, że każdy ma swój gust.
"i trzeba się pogodzić z tym, że to co lubisz niekoniecznie jest dobre"
Kłamstwo."
Tak naprawdę żaden film czy serial nie jest ani beznadziejny, ani rewelacyjny. Ani słaby, ani dobry. Każdy z widzów patrzy na swój sposób. To się nazywa, że każdy ma swój gust.

Niektórzy mają gust, niektórzy mają gównogust, a niektórzy nie mają gustu w ogóle. Zgadnij w której grupie się znjadujesz.

Obejrzyj "Cyklopa" i wtedy powiedz, że nie ma złego filmu.

użytkownik usunięty
Blaxi

Każdy ma tylko i wyłącznie gust.

Wmawiaj sobie.

użytkownik usunięty
Blaxi

Raczej to ty sobie to wmawiasz, bo praktyka mówi co innego.

Czyli, że jak "Cyklop" znajdzie sobie fana to znaczy, że jest to dobry film?

użytkownik usunięty
Blaxi

Dla widza. Mówiłem już, że żaden film nie jest dobry bądź słaby - to zależy od widza. Ranking Top500 to suma ocen widzów, która jednak nie świadczy o tym, jaki jest ogólnie.

No właśnie. Dla tego konkretnego widza "Cyklop" może być majstersztykiem, ale to nie zmieni tego, że obiektywnie ten film to jedno wielkie gówno.

A Cyklop jest obiektywnie słaby, bo ma gównianą grę aktorską, scenariusz i efekty.

użytkownik usunięty
Blaxi

Według społeczności ten film jest bardzo zły. Ale ocena społeczności nie jest istotna - ważne jest jedynie zdanie indywidualnych.

Ważne jest moje zdanie przede wszystkim. Jeszcze nie załapałeś?

użytkownik usunięty
Blaxi

Ważne jest zdanie każdego użytkownika, które ewentualnie buduje zdanie społeczności. Jesteś tak samo ważna jak inni.

Haha, nie.

użytkownik usunięty
Blaxi

Boisz się, że jeśli nie jesteś pępkiem świata, to ja nim jestem?

Wmawiaj sobie.

użytkownik usunięty
Blaxi

Ilu zwykłym głosom warty jest twój?

Nieskończoność.

użytkownik usunięty
Blaxi

To czemu Minionki mają średnią 7,1 zamiast 3,0, a pingwiny 6,8 zamiast 5,0? JWS 2 7,9 zamiast 7,0?

Bo ludzie mają gównogust?

użytkownik usunięty
Blaxi

Więc nie jesteś pępkiem świata. Gdybyś była, wszystko wyglądałoby tak, jak chcesz.

No proszę Cię, nie będę przecież eksterminować wszystkich ludzi z gównogustem. Potworem nie jestem.

użytkownik usunięty
Blaxi

Czy ocena użytkownika powinna się dostosować do oceny społeczności? A może twojej?

Myślę, że doskonale znasz odpowiedź na to pytanie.

użytkownik usunięty
Blaxi

Oczywiście, że znam.

użytkownik usunięty
Blaxi

Odpowiedź brzmi: NIE!

Zła odpowiedź.

użytkownik usunięty
Blaxi

Pokaż mi jakiś praktyczny dowód.

A skąd pomysł, że muszę Ci cokolwiek udowadniać? To Ty żyjesz we własnym świecie, nie ja.

użytkownik usunięty
Blaxi

Ja żyje w świecie innych, a nie w twoim.

Zacytuję cię:

"Podaj link do tego wywiadu, inaczej nie uwierzę."
Chciałaś, by ktoś inny ci to udowodnił. A ty tego odmawiasz. Totalny brak logiki.

Chyba czegoś nie rozumiesz. Ja nie muszę niczego udowadniać, przecież jestem ponad innymi ludźmi.

użytkownik usunięty
Blaxi

To pokaż mi praktyczny dowód. Nie jesteś ponadczłowiekiem, jeśli tego nie udowodnisz.

Przecież przed chwilą pisałam, że nie muszę niczego udowadniać.

użytkownik usunięty
Blaxi

Więc uważasz się za ponadczłowieka. Gratuluję takiego myślenia.

Dzięki.

użytkownik usunięty
Blaxi

To był sarkazm.

Śmiesz używać sarkazmu w rozmowie ze mną!?

użytkownik usunięty
Blaxi

Śmiesz uważać się za ponadczłowieka?

Ja się nie uważam za ponadczłowieka. Ja jestem ponadczłowiekiem.

użytkownik usunięty
Blaxi

Pokaż praktyczny dowód... Tutaj twoje myślenie i logika się urywa.

Wynalazłem sposób na obliczenie twojego wieku.
X:Y=Z
Z czego:
X - wiek fizyczny
Y - głupota i bezlogika
Z - wiek umysłowy.

37:1=37

Handluj z tym.

użytkownik usunięty
Blaxi

"1" zamieniłbym na 3.

ocenił(a) film na 7

tylko na 3 ja na co najmniej 5

ocenił(a) film na 7
Blaxi

Oj blaski, ty mój ponad człowieku, wiesz co twoje zdanie jest warte, tyle co nic. Nawet taki 6-letni chłopiec, chory na zespół dauna przewyższa cię intelektualnie pod każdym względem. ,,Pojedyncze ziarnko, nic nie znaczy wobec całego miliona ziaren'', naucz się szanować innych, to może inni przestaną cię opisywać jako Homo habilis.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones