plakat filmu Piorun i Lekka Stopa

Piorun i Lekka Stopa

Thunderbolt and Lightfoot
6,8 2 104
oceny
6,8 10 1 2104
1 612
chce zobaczyć
{"rate":6.66667,"count":3}
{"type":"film","id":8679,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Piorun+i+Lekka+Stopa-1974-8679/tv","text":"W TV"}]}
Piorun i Lekka Stopa
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Debiut reżyserski Michaela Cimino. Młody tułacz, "Lekka Stopa" (Jeff Bridges) spotyka byłego złodzieja, Johna "Pioruna" Doherty (Clint Eastwood), który od lat ucieka przed byłymi wspólnikami. Dwaj członkowie gangu Pioruna - Red (George Kennedy) i Eddie (Geoffrey Lewis) - uważają, że podczas ostatniego skoku na rządowy skarbiec w MontanieDebiut reżyserski Michaela Cimino. Młody tułacz, "Lekka Stopa" (Jeff Bridges) spotyka byłego złodzieja, Johna "Pioruna" Doherty (Clint Eastwood), który od lat ucieka przed byłymi wspólnikami. Dwaj członkowie gangu Pioruna - Red (George Kennedy) i Eddie (Geoffrey Lewis) - uważają, że podczas ostatniego skoku na rządowy skarbiec w Montanie 7 lat wcześniej złodziej wrobił ich i uciekł z łupem. John niechętnie decyduje się nawiązać współpracę z "Lekką Stopą", dzieki czemu ma nadzieję nie zostać złapanym przez byłych wspólników. W końcu Red i Eddie dopadają parę uciekinierów i przygotowują się do zabicia ich. "Piorunowi" udaje się jednak przekonać Reda, że nie ma pojęcia gdzie został ukryty łup i ich życia zostają darowane. "Lekka Stopa" proponuje grupie, żeby ponownie napadła na ten sam skarbiec, w ten sam sposób co kilka lat wcześniej, ponieważ teraz nikt się tego nie spodziewa.

Piorun i Lekka Stopa zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.