plakat filmu Piosenka Xiary

Piosenka Xiary

Xiara's Song
3,8 8
ocen
3,8 10 1 8
2
chce zobaczyć
{"type":"film","id":473425,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Piosenka+Xiary-2005-473425/tv","text":"W TV"}]}
Piosenka Xiary
 • HBO Max - https://hbomax.com/

  abonament
  za 29,99 zł
 • Player - https://www.player.pl

  abonament
  za 20 zł
 • Play Now - https://www.playnow.pl

  abonament
  za 30 zł
  Dostępne dla posiadaczy numeru w sieci Play
  z abonamentem zawierającym usługę PLAY NOW.


Siedmioletnia, ufnie podchodząca do życia Xiara marzy o staniu się gwiazdą muzyki rap – podobnie jak jej tata. Kłopot w tym, że przez kolejnych dziesięć lat jej ojciec będzie przebywać w więzieniu. Film pokazuje, jak dziewczynka stara się utrzymać kontakt ze swoim ojcem, Haraldem, podczas gdy jej matka walczy o to, by nie poszła wSiedmioletnia, ufnie podchodząca do życia Xiara marzy o staniu się gwiazdą muzyki rap – podobnie jak jej tata. Kłopot w tym, że przez kolejnych dziesięć lat jej ojciec będzie przebywać w więzieniu. Film pokazuje, jak dziewczynka stara się utrzymać kontakt ze swoim ojcem, Haraldem, podczas gdy jej matka walczy o to, by nie poszła w jego ślady. Przeplatając surowe obrazy dnia dzisiejszego z wzruszającymi fragmentami wideo z prywatnego archiwum bohaterów dokument ten opowiada o relacji ojca z córką, której udaje się przetrwać w niezwykłych okolicznościach, lecz która może mieć trwałe konsekwencje dla późniejszych losów niezwykle inteligentnego, ale jednocześnie bardzo podatnego na wpływy dziecka.

Piosenka Xiary zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.