Zwiastun ukaże się 15.02.2007 czyli jutrooo!!!! Wyczekujcie go bacznie! Ahoj piraci, powodzenia!!!
No właśnie nie mamy pewności czy będzie jutro :/ moim zdaniem następne plotki :D
Właśnie.... sorki że jesteśmy tacy upierdliwi ,ale juz podawano nam tyle dat PRAWDOPODOBNYCH że teraz nie ufamy żadnym plotom....więc podaj link :D
To prawda jesteście upierdliwi, duża wdzięczność za informacje, następnym razem po prostu nic nikomu nie będę mówić i będę się cieszyć w samotności, a linka nie mam bo wyczytałam to na forum, więc jeśli chcecie to znajdźcie to sobie na www.keep to the code.com :/
Ej no nie bierz tego tak do siebie..hehe..oczywiście jesteśmy ci bardzo wdzięczni za informacje...
Poprostu juz sami nie wiemy w co wierzyć.Keep to the code to dośc wiarygodne źródło..na którym przeczytałam też że zwiastun ma pojawić się 16.02....
więc... tak czy siak...bedziemy czekaj jak nie jutrze to pojutrze:D AHOY
Nooo chociaż jedna dobroduszna duszyczka na tym forum. Niech tylko Disney spróbuje się wymigać to osobiście napisze do nich maila z jakimś skrzętnym wirusikiem hehe.... pozostaje nam tylko czekać. AHOI KAMRACI!
Musimy jednak wziąć pod uwagę to że w USA jest o chyba 8 godzin to tyłu więc zwiastun pewnie będzie wieczorkiem.
no dzisiaj jeszcze nie ma ale może jutrojuż będzie. Jak nie to wszyscy wezwiemy Disneya do sądu :D he he nieee żartuje :P ale na serio ja już chce zwiastun i ma byc jeszcze dzisiaj albo ewentualnie ujutro.
Pozdrawiam :P
aha no i Lola dzięki wielkie wielkie wielkie wielkie wielkie wielkie wielkie za info o zwiastunie. Tak jak powiedzała już pchełka :P Każdy jest tobie wdzięczny oby zwiastun był na dniach :D
Nie ma sprawy :D ja też już się nie mogę doczekać zwiastuna.... jeśli nie dzisiaj i nie jutro to chyba nigdy. Ale chyba kiedyś powinien się ukazać co?.... chyba nie wypuszczą filmu bez zwiastuna....chyba że się mylę. Oby nie!
........ mam chyba złą wiadomość....... z najnowszych ogłoszeń, Disney przesunął premierę zwiastuna czy teasera (sama już nie wiem co to będzie) na 2 marca..... pozostawię to bez komentarza.....
Lola: to wiadomość oficjalna z tym marcem?:/ Słyszałam, że zwiastun ma być puszczany wraz z ''Mostem do Terabithii'', ale nie patrzyła kiedy ma on premierę... Miejmy nadzieję, że dadzą wcześniej:).
Ten film o którym mówisz "Most do Terabithii" -jest produkcji Disneya-dlatego prawdopodobne jest że jego premiere poprzedzi zwiastun POTC AWE..
I ten film ma premiere 16.02
Tez czytałam że ma miec premiere 2 marca...-ale jaki filmDISNEYA-,przed którym mieliby puścic zwiastun ma mieć premiere 2 marca??dlaczego ta data??
Ja tam nadal mam nadzieje na 16.02 (jutro)
ja też mam taką nadzieję że 16.02 ale jestem taka wkurzona na Disneya że aż brak mi słów.... :/
święta prawda!!! święta prawda... fani są już na głodzie a oni takie numery odstawiają
ja też mam taką nadzieje że zwiastun będzie jutro czyli za niecałą godzine. Ale pewnie jak cos to tak rano go nie dodadzą. Miejmy nadzieję tylko to nam pozostaje... :D
Już jest dzisiaj i nie ma zwiastunu :/ a to pech bo mnie już od dzisiaj nie bedzie i nie bede miała dostępu do internetu :/
Tiaaaa, myślenie typu "Robimy najbardziej oczekiwany film roku, nie musimy sie śpieszyc i starac bo ci idioci i tak ójdą na nasz film" za wiele im nie da. Poważnie zastanawiam sie czy pójś do kina. Byc może pójdą, ale nie warto drażnic klienta.
Jak spotkam Pietke to GO ZABIJE (hehe kilka osób, w tym Pchełka na pewno wie o co chodzi).
"Zwiastun ukaże się 15.02.2007"
A jedzie mi tu czołg ?
"Zwiastun ukaże się 16.02.2007"
A jedzie mi tu czołg ?
"Zwiastun ukaże się w marcu"
A czy Disneya ma odwiedzić czołg ?
:D może jakiś mały sabotażyk? Ja mam już serdecznie dosyć czekania i bycia zdanym na łaskę Disneya... mam rodzinę w wojsku to może coś od nich pożyczę ;)
Najlepiej zadzwonić do Disneya ze słowami "Jeśli zaraz nie wypuścicie zwiastuna POTC3 to zginiecie za 7 dni" .Jak przez ten czas nie wypuszczą go można nasłać jakąś dziewczynkę z czarnymi włosami ;) No jeszcze istnieje druga alternatywa . Można zadzwonić na policję i zakablować że Disney przetrzymuje ... zwiastuna :D
hehe..wynajmie się Samare-ona jest od "mokrej roboty" -i jest zabujcza (w obu tego słowach znaczeniu)
KONIEC :D DOŚĆ ..no ile mozna ...
Nie nastawiajcie sie na ten marzec bo też nie bedzie dadza nam zwiastun tydzień przed premiera i będa szczęsliwi!!!
Co wy ? Jak Krakenowi coś się stanie to Norringotn się załamie i nie wystąpi w 3 części Piratów co przesunie premierę i doprowadzi do chaosu i Końca Świata (ten koniec świata z czymś się nie kojarzy ?) !
Naślijmy mojego idola . Mistrza wagi ciężkiej , Kaiju Fu i wszelakiej potęgi ... GODZILLĘ! Raz dmuchnie pulsem nuklearnym i po ptakach ... Kurwa i po piratach xD
Najlepiej wysłac tam Leppera. Od razu przerażeni dadzą zwiastun. Chociaz to może za okrótne?
JUZ WIEM czego nie ma zwiastuna! Gore Verbinski jest poszukiwany! TO ON JEST OJCEM DZIECKA ANETY.K!!!!;P (no co, wszak przecież teraz każdy jest podejrzany;P)
Z leppera można sie od czasu do czasu ponabijac..
Ja jestem za wysłaniem
ROMANA G. ,albo Kononowicza...w koncu wszystko jest źle niech nie będzie niczego!!!
Kononowicz ich postraszy!
Ale wy macie pomysły :D gratuluję światłego umysłu w takich ciężkich dla nas chwilach :D. Osobiście ja bym do nich wysłała Kaczyńskiego. On by rach ciach gipsem po baniach i po sprawie. Jeśli oczywiście jeszcze ma ten gips...
Ehhh... I jak tu ufać ludziom?? A jeśl9i chodzi o delegacje do Disney'a to ja jestem za tym, zeby wysłać tam św. Trójce polskiego rządu czyli Leppera, Giertycha i Kaczyńskiego. Oni się wzajemnie uzupełniają, więc Disney nie będzie miał wyjścia i dadzą nam w końcu ten zwiastun :D:D.
Jest już 17 i jakoś zwiastuna ani widu, ani słychu. I co z tą pewną datą? Przeciąga się?
Heh ... a gdy wam mówiłem ze zwiastun pewnie będzie dopiero przed samym filmem albo wcale się nie ukaże(co było by najlepszym rozwiązaniem) to mi nikt nie chciał wierzyć
I teraz macie za swoje - bo jak na razie widać że Disney robi to co ja bym zrobił na ich miejscu
przykro mi że wprowadziłam was w błąd i narobiłam nadziei ale sama w to wierzyłam i dla mnie były to wiarygodne informacje... wkurza mnie to jak diabli!!
Cytat
"..Ludu Disneya, robic wam zwiastun, przez lud nakazane, albowiem jakbyscie nie posłuchali apelów naszych, na wieli szwędac się, szlochać i jesc Pasze dla Kur będziecie, a pokarani i przez kaczki zdeptani zastaniacie.."
"Księga Jaszczura- Rzecz o obłudzie i Disneya niedobroci, jako to nie po bożemu robili" 2004 wyd. Amber.
hehe;)
To naprawdę istny Koniec Świata ;P Z każdym dniem czuję się coraz gorzej, chyba trawi mnie głód Piracki. He, he jestem nałogową Piratomanką i jeżeli nie otrzymam w najbliższym czasie zwiastuna, to zwariuję. Teraz będą mieć powód, by wysłać mnie do psychiatryka.
Popieram cie The Black Pearl ;P Tyle ze po mnie to będzie musiała przyjezdzac cała karetka reanimacyjna hahaha... ;]