PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606542}

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
6,8 162 566
ocen
6,8 10 1 162566
4,9 15
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

na pewno jest gorszy w porównaniu do poprzednich części ale klimat wciąż mnie zachwyca

ocenił(a) film na 8
grzegorz_falke

końcówka z Willem i Elizabeth jednak pokazuje, że to oryginalna trylogia miała duszę i najlepszych bohaterów/historię.
Zaczynam rozumieć co czują fani Star Wars przy nostalgicznych wstawkach w nowych częściach

ocenił(a) film na 6
dezertx

Jak dla mnie ta część była zupełnie niepotrzebna !!! Wszystko w poprzednich częściach zostało wyjaśnione i ładnie zamknięte. A ta część co nam daje? To, że BArbossa miał córkę - w ogóle nie wpływa na fabułę... Tylko dowiadujemy się, jak Jack otrzymał kompas i resztę swoich atrybutów. A uwolnienie Willa z klątwy było słabe i również niepotrzebne. Jedyny duży plus to scena ucieczki z sejfem - piękne zdjęcia i charakteryzacja. To jedyny plus.

ocenił(a) film na 8
Mauna_Kea

no i Jack na gilotynie był zabójczy. Na pewno ta część jest lepsza i fajniejsza od Na nieznanych wodach gdzie prawie nic nie pamiętam - była jakaś syrena i Ian Mac Shaene

dezertx

Osobiście się nie zgodzę. Czwórka miała fajnie pokazany wyścig szczurów - każdy chciał dotrzeć do źródła młodości. Tutaj z tym trójzębem im trochę nie wyszło. W czwórce mieliśmy mnóstwo porządnie wykonanej scenografii, zdjęcie w plenerach, naturalność jak w poprzednich częściach. Piątka po raz pierwszy przeholowała z ilością CGI i wyszło trochę sztucznie. Nie mówiąc już o Deppie, który przestał być sobą.

użytkownik usunięty
grzegorz_falke

Nie wiem jakie są poprzednie części,bo nie oglądałam,ale tą oceniłam na 6,bo jest niezła. Jak dla mnie ma niepowtarzalny klimat.

ocenił(a) film na 8

wcześniejsze części mają jakąś logiczniejszą , wartką i bardziej zabawną fabułę. Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones