Piraci!

The Pirates! In an Adventure with Scientists!

2012 1 godz. 28 min.
6,3 8 589
ocen
6,3 10 8589
2 667
chce zobaczyć
{"rate":6.75,"count":4}
{"type":"film","id":555487,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Pirates+In+an+Adventure+with+Scientists-2012-555487/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Piraci!
  • cec71 ocenił(a) ten film na: 8

Widziałem wczoraj. 2D. Tyle różnych smaczków, że koniecznie zobaczę jeszcze raz, czekam na DVD. Drugi plan znakomity, a podejście do królowej Vicki niespotykane. W Polsce nie do pomyślenia, żeby w taki sposób pokazywać osobę-instytucję, która rządziła połową ówczesnego świata. Polecam, choć nie dla dzieci młodszych niż 10 lat.

• reddy_adam ocenił(a) ten film na: 8

cec71 Moja córka ma 6 lat i też się świetnie bawiła. A te smaczki w tle... to trzeba zobaczyć na DVD i pauza co chwilę aby nacieszyć oczy!!

• AnnaMarzycielka ocenił(a) ten film na: 8

cec71 Całe szczęście film był dostępny w 2D. Mieszkam w Londynie, więc mogę potwierdzić, że komiczne przedstawienie Anglii było trafione. Kreacja królowej Victorii bardzo udana.

• Mahosia ocenił(a) ten film na: 8

cec71 "W Polsce nie do pomyślenia, żeby w taki sposób pokazywać osobę-instytucję, która rządziła połową ówczesnego świata." - obawiam się, że nigdy tak w Polsce dobrze nie było, żebyśmy rządzili połową świata.;)):P
    A tak serio, to takie przedstawienie królowej Wiktorii chyba zszokowało wielbicieli brytyjskiej monarchii, jak by nie patrzeć, była i nadal jest najbardziej cenioną brytyjską królową.