Piraci! (2012)

The Pirates! In an Adventure with Scientists!

plakat - Piraci! (2012)

opisy filmu

(5)
  • Znakomita animacja powstała na podstawie książki Gedeona Defoe, współscenarzysty kultowych „Uciekających kurczaków”. Główny bohater- Kapitan Piratów to bezgraniczny entuzjasta, ale często bardzo mało skuteczny postrach mórz. Wiernie mu służy niestety, beznadziejna załoga, a on zupełnie nieświadomy przeciwności ma tylko jedno marzenie: pokonać swoich rywali – Czarnego Bellamiego i Cutlass Liz i zdobyć pożądany przez wszystkich tytuł Pirata Roku. Pogoń za nagrodą przenosi bohaterów z wybrzeży egzotycznej Krwawej Wyspy na spowite mgłą ulice wiktoriańskiego Londynu. Podczas wyprawy, piraci muszą stawić czoła diabolicznej królowej,  łączą także siły z nieszczęśliwie zakochanym młodym naukowcem.

    Nigdy jednak nie tracą z oczu, tego co każdy pirat kocha najbardziej: przygody!


  • Znakomita animacja powstająca na podstawie ksiązki Gedeona Defoe, współscenarzysty kultowych „Uciekających kurczaków”. Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Głównymi bohaterami będzie „urocza” załoga piracka, której celem jest zdobycie tytułu Piratów Roku. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

  • ''The Pirates! Band of Misfits'' to ekranizacja książki Gideona Defoe, ze studia Aardman. Bohaterami filmu jest banda niekonwencjonalnych piratów, pod wodzą brodatego, bezgranicznie entuzjastycznego Kapitana (Hugh Grant), który rozsiewa strach na otwartym morzu, a właściwie tylko próbuje. Z powodu jego dziwacznych pomysłów próby siania terroru zamieniają się w niezły ubaw. Chcąc udowodnić, iż w jego krwi płynie piracka krew postanawia pokonać swoich zagorzałych przeciwników Czarnego Bellamy'ego (Jeremy Piven) oraz Cutlass Liz (Salma Hayek) w prestiżowym konkursie ''Pirat roku''. W osiągnięciu marzeń i zdobyciu nagrody pomoże mu jego wierna i równie zwariowana załoga (Martin Freeman, Brendan Gleeson, Russell Tovey oraz Ashley Jensen). To zadanie będzie wymagało od bohaterów wiele odwagi i męstwa. W celach rywalizacji wyruszą w podróż z wyspy Blood Island, aż po mgliste ulice wiktoriańskiego Londynu. Po drodze stoczą bitwę z korsarzami okrutnej królowej Wiktorii (Imelda Staunton) i pomogą młodemu Karolowi Darwinowi (David Tennant) rozwiązać trapiący go problem. Jak potoczą się ich losy? Cóż wszystko się może zdarzyć. Jedno jest pewne, nigdy nie stracą z oczu, tego co pirat kocha najbardziej - przygody!

  • Pożegluj przez siedem mórz na spotkanie przygody razem z grupą zabawnych piratów. Niesławny Kapitan Piratów - (Hugh Grant - głos w wersji oryginalnej) ma jedno marzenie: pokonać rywali - Czarnego Bellamy'ego i Szkarłatną Liz - i zdobyć pożądany przez wszystkich tytuł Pirata Roku! Ze swoim zaufanym ptakiem dodo o imieniu Polly i wierną, choć dość beznadziejną załogą u boku Kapitan Piratów będzie musiał pokonać diaboliczną królową, uratować młodego naukowca i przede wszystkim nie stracić z oka tego, co dla pirata najważniejsze: przygody!

  • Kapitan pirackiego statku wierzy, że pewnego dnia stanie się postrachem mórz i oceanów. Niestety, na razie nic z tego nie wychodzi, a jego szalone pomysły kończą się fiaskiem. Mężczyzna za wszelką cenę pragnie wykazać się męstwem. Postanawia pokonać swoich największych wrogów – Czarnego Bellamy'ego i Cutlass Liz – w konkursie o tytuł "Pirata roku"'. W osiągnięciu celu ma pomóc mu jego wierna i równie zwariowana załoga. Przed nimi trudne zadanie. Czeka ich między innymi bitwa z korsarzami okrutnej królowej Wiktorii i spotkanie z młodym Karolem Darwinem. Jak potoczą się losy nietypowych piratów?

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię