Dobre, polskie mocne kino!!

Właśnie wróciłem z prapremiery i muszę przyznać, że dawno w kinie nie siedziałem z taką przyjemnością!! Pierwsza część to tak naprawdę łagodny wstęp, tymczasem w drugiej części dostajemy mocne kino, z świetnie napisanym dialogiem i niekiedy wręcz brutalnymi zdjęciami! Pitbull Niebezpieczne kobiety to spotkanie złych i dobrych chłopców, z czego każdy bierze coś dla siebie. Tutaj wygrywa dobro i zło, każdy jest zadowolony, a czas płynie dalej... Brawa również za humorystyczne sceny , teksty które przejdą do historii polskiego kina oraz kawał o pinokio:). Ja przynajmniej nie słyszałem;). Naprawdę mocna 9 w skali filmweb i wielkie brawa dla Patryka Vegi, który dokonał czegoś co rzadko się zdarza...nakręcił drugą część lepszą o pierwszej!
Pozdrawiam:)

29
 • Film gorszy od poprzednika.
  Fabuła pisana na kolanie
  Ewidentny szybki skok na kasę
  Na siłe powciskane sceny komediowe,których ilość zmienia film w komedię a nie film sensacyjny
  Zrobienie ze Stracha jeszcze większego debila
  Za mało Stramowskiego
  Kapitalna Ostaszewska
  Dobre role Kulig i Fabijsńskiego

  Tyle tak na gorąco

 • Zacytuję Panie Pavllo Pana Wypowiedź: "Pitbull "Niebezpieczne kobiety" (z akcentem na kobiety) to spotkanie złych i dobrych chłopców, z czego każdy bierze coś dla siebie. " ... złych i dobrych chłopców... no właśnie..... to gdzie do cholery te NIEBEZPIECZNE KOBIETY?!
  Film tylko i wyłącznie o facetach, testosteronie, seksie, cyckach, dupach, pipach, klnięciu, obłudzie, oszustwach, scen drastycznych mało co, a w 2 minutach kwestii dialogowej 15 przekleństw. Faktycznie dialogi iście rozwalajace. i jedna z postaci głównych 'pokaz cycka, no poka poka, poka ci**ę.. wsadze Ci paluszka, no daj, prosze proszę, nie daj się prosić...'
  Iście SZLACHETNE AKTORSTWO!

 • Pierwsza część ? To jest druga część ? Bzdury pleciesz.

  Najpierw był serial Pitbull 2005-2008 3 sezonowy (31 odc) który był miał najwyższy poziom.
  Śmiało można ocenić na 8,5
  Pierwsza część Pitbulla była w 2005 i to była mocno skrócona fabuła 1 sezonu serialu - 7/10
  Druga część Pitbulla Pitbull. Nowe porządki miała premierę na początku 2016 - 6/10
  A ten film Pitbull. Niebezpieczne kobiety to trzecia część - 6/10
  Filmy słabo prezentują się. Mają znacznie niższy poziom od serialu.

 • Patryk czy to ty?

 • W pewnym sensie się zgadzam, bo pierwszego "Pitbulla" nie powinno się nawet wymieniać w tym samym zdaniu, co jego sequele.

 • Sorry, że odkopuję wypowiedź z listopada ale...
  Dosłownie wszystko co napisałeś ja odczuwam jakby było inne o 180 stopni.

  Pierwsza część miała klimat i charakter, można było wczuć się w fabułę. Tutaj klimatu, a przynajmniej charakteru brak. Fabuła dosłownie wymyślona w dzień a dialogi pisane na kolanie.
  Co do humorystycznych scen - obejrzałem film jakieś 5 minut temu. Gdybym nie wszedł tutaj na forum odnośnie tego filmu nawet nie wiedziałbym, że takie sceny miały miejsce. Nie wiem co tam miało rozśmieszyć widza, żart o pinokio?

  Jest wiele postaci które praktycznie nic nie wnoszą do filmu - pani prawnik. W dodatku bardzo słabo wyjaśnione kluczowe sprawy - śmierć matki (dlaczego córka siedzi?) i zemsta córki na ojcu (dlaczego ojciec chce jej śmierci?).

  Trochę mi wstyd slysząc, że Pitbull (nawet niech już będzie, że i ta druga część) to ten sam film co "niebiezpieczne" kobiety.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: