PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766551}
6,4 169 170
ocen
6,4 10 1 169170
3,9 29
ocen krytyków
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
powrót do forum filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Właśnie wróciłem z prapremiery i muszę przyznać, że dawno w kinie nie siedziałem z taką przyjemnością!! Pierwsza część to tak naprawdę łagodny wstęp, tymczasem w drugiej części dostajemy mocne kino, z świetnie napisanym dialogiem i niekiedy wręcz brutalnymi zdjęciami! Pitbull Niebezpieczne kobiety to spotkanie złych i dobrych chłopców, z czego każdy bierze coś dla siebie. Tutaj wygrywa dobro i zło, każdy jest zadowolony, a czas płynie dalej... Brawa również za humorystyczne sceny , teksty które przejdą do historii polskiego kina oraz kawał o pinokio:). Ja przynajmniej nie słyszałem;). Naprawdę mocna 9 w skali filmweb i wielkie brawa dla Patryka Vegi, który dokonał czegoś co rzadko się zdarza...nakręcił drugą część lepszą o pierwszej!
Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 6
pavllo

Film gorszy od poprzednika.
Fabuła pisana na kolanie
Ewidentny szybki skok na kasę
Na siłe powciskane sceny komediowe,których ilość zmienia film w komedię a nie film sensacyjny
Zrobienie ze Stracha jeszcze większego debila
Za mało Stramowskiego
Kapitalna Ostaszewska
Dobre role Kulig i Fabijsńskiego

Tyle tak na gorąco

ocenił(a) film na 1
pavllo

Zacytuję Panie Pavllo Pana Wypowiedź: "Pitbull "Niebezpieczne kobiety" (z akcentem na kobiety) to spotkanie złych i dobrych chłopców, z czego każdy bierze coś dla siebie. " ... złych i dobrych chłopców... no właśnie..... to gdzie do cholery te NIEBEZPIECZNE KOBIETY?!
Film tylko i wyłącznie o facetach, testosteronie, seksie, cyckach, dupach, pipach, klnięciu, obłudzie, oszustwach, scen drastycznych mało co, a w 2 minutach kwestii dialogowej 15 przekleństw. Faktycznie dialogi iście rozwalajace. i jedna z postaci głównych 'pokaz cycka, no poka poka, poka ci**ę.. wsadze Ci paluszka, no daj, prosze proszę, nie daj się prosić...'
Iście SZLACHETNE AKTORSTWO!

ocenił(a) film na 7
KateKate_filmweb

niestety wśród więźniów to jest norma tam języka arystokracji nie znajdziesz

ocenił(a) film na 5
pavllo

Pierwsza część ? To jest druga część ? Bzdury pleciesz.

Najpierw był serial Pitbull 2005-2008 3 sezonowy (31 odc) który był miał najwyższy poziom.
Śmiało można ocenić na 8,5
Pierwsza część Pitbulla była w 2005 i to była mocno skrócona fabuła 1 sezonu serialu - 7/10
Druga część Pitbulla Pitbull. Nowe porządki miała premierę na początku 2016 - 6/10
A ten film Pitbull. Niebezpieczne kobiety to trzecia część - 6/10
Filmy słabo prezentują się. Mają znacznie niższy poziom od serialu.

ocenił(a) film na 6
pavllo

Patryk czy to ty?

pavllo

W pewnym sensie się zgadzam, bo pierwszego "Pitbulla" nie powinno się nawet wymieniać w tym samym zdaniu, co jego sequele.

ocenił(a) film na 3
pavllo

Sorry, że odkopuję wypowiedź z listopada ale...
Dosłownie wszystko co napisałeś ja odczuwam jakby było inne o 180 stopni.

Pierwsza część miała klimat i charakter, można było wczuć się w fabułę. Tutaj klimatu, a przynajmniej charakteru brak. Fabuła dosłownie wymyślona w dzień a dialogi pisane na kolanie.
Co do humorystycznych scen - obejrzałem film jakieś 5 minut temu. Gdybym nie wszedł tutaj na forum odnośnie tego filmu nawet nie wiedziałbym, że takie sceny miały miejsce. Nie wiem co tam miało rozśmieszyć widza, żart o pinokio?

Jest wiele postaci które praktycznie nic nie wnoszą do filmu - pani prawnik. W dodatku bardzo słabo wyjaśnione kluczowe sprawy - śmierć matki (dlaczego córka siedzi?) i zemsta córki na ojcu (dlaczego ojciec chce jej śmierci?).

Trochę mi wstyd slysząc, że Pitbull (nawet niech już będzie, że i ta druga część) to ten sam film co "niebiezpieczne" kobiety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones