PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747433}
7,1 224 537
ocen
7,1 10 1 224537
4,9 27
ocen krytyków
Pitbull. Nowe porządki
powrót do forum filmu Pitbull. Nowe porządki

Jaka scena (lub tekst) z Pitbull. Nowe porządki zostanie Waszą ulubioną ? Przyznajcie, film zaskoczył komediowymi momentami i tekstami, które zasługują na oklaski.

ocenił(a) film na 8
matyldkaw

Sen koksa i porachunki straży miejskiej były mocne. :D

ocenił(a) film na 8
Rubenos

W ogóle cały ten Strachu był mocny i każda jego wypowiedź:D

ocenił(a) film na 4
krisgie87

mam nadzieję, że trollujecie bo jak nie to się zabijcie pls

zjemcireke

Sam się zabij trollu. Film był mistrzowski a teksty Stracha rozwalały.

ocenił(a) film na 9
Andrzejek324

Tak jest

ocenił(a) film na 8
krisgie87

STRACHU THE BEST!

ocenił(a) film na 8
kalambury1008

Dokładnie ciekawą dali Tomasz .O role kawał chłopa ale na widok krwi mdleje heh , a teksty pierwsza klasa choć mnie początek rozj,,,, a dokładnie scena z tym kolesiem youtube.com/watch?v=Wko7wpd0kYo

użytkownik usunięty
Rubenos

Nie wie ktoś co oznaczała scena na boisku piłkarskim jak Linda i Oświęciwski torturowali przy bramce jakiegoś kolesia? Czemu go torturowali?

ocenił(a) film na 7

To był kibol Lecha, a oni chcieli z niego wydusić, który z jego kumpli zrobił z dziecka "Babci" kalekę (patrz: pierwsza scena filmu).

ocenił(a) film na 8
matyldkaw

Mocną sceną na pewno było "wejście" do klubu nocnego... A z tych komediowych momentów, to sporo tekstów Ostaszewskiej na pewno rozbawiło :)

matyldkaw

STRACHU i OLKA nieźle rozładowywali emocje po mocnych scenach. "wejście" do klubu nocnego i rogrywka DYGANT z klientem była mocna. choć scena w pociagu, która zaważyła na losach LINDY i jego syna jest chyba moją ulubioną.

ocenił(a) film na 8
pawelP84

Dygant torturująca klienta - faktycznie, mocna rzecz. Czeczot w tych scenach też nie ustępował.

krisgie87

Czeczot zagrał prawdziwego świra. co by nie pisać ZUPA to facet z dobrego domu szukający wrażeń i poklasku w świecie gangsterów.kto by pomyślał, że Czeczot udźwignie tę postać. Vega ma jedna nosa do obsady

ocenił(a) film na 8
pawelP84

faktycznie, świra zagrał pierwszorzędnie, bardzo miłe zaskoczenie i odskocznia od serialowych kreacji, podobnie jak w przypadku Agnieszki Dygant:)

ocenił(a) film na 8
haniiiaa_

Z Czeczotem mieli udany, zgrany duet:)

ocenił(a) film na 8
pawelP84

Obsada to istny majsterszyk! Trudno wybrać ulubioną postać, wszyscy byli niesamowici.

ocenił(a) film na 7
pawelP84

Czeczot skojarzył mi się z postacią pingwina z serialu Gotham :D

matyldkaw

moją chyba już jedną z ulubionych scen, w której Straż Miejska zawinęła kolesia z bazaru

matyldkaw

Rozmowa Gebelsa ze Stachem i 15 lat wyroku. ^^

ocenił(a) film na 9
JohnValentine

hahahaah ;D to było genialne!

ocenił(a) film na 7
matyldkaw

rozmowa przez telefon o Zbigniewie

ocenił(a) film na 7
Kapitan_Nalesnik

To akurat jest na faktach, ogólnie 3/4 fabuły opisane w książce Vegi - Złe psy: po ciemnej stronie mocy.
Książkę polecam bo historia w filmie to zaledwie gdzieś 1/4 tego co jest w książce :)

użytkownik usunięty
kepa0

Ja w ogóle na początku film wystraszyłem się, że cały film będzie posklejany ze scen z książki. Ale na szczęści Vega wszystko ładnie podoklejał do wątku głównego.

ocenił(a) film na 7
matyldkaw

1) Wymiana butów przez Stracha w sklepie bo za małe : )
2) "Dziadu, ile zarabiasz ? (...) Masz i spier**laj "
3) No i scena w PKP, która determinowała przyszłość Babci

ocenił(a) film na 6
Mauna_Kea

"Dziaduuuuuu" jest zajëbiste :-) :-) :-) :-)

matyldkaw

wszystkie sceny, w których występuje "Strachu" i rozmowa Olki i Majami o kanapkach :)

ocenił(a) film na 9
Daria1983

wszystkie sceny ze Strachem i Olką to najlepsze sceny komediowe :)

ocenił(a) film na 9
kasiaasiab

Np jak walił kijem kibicowi w głowę haha

Daria1983

o co chodzi w tej scenie z kanapkami.w tym czasie byłam w toalecie no i teraz przeżywam katusze, bo widziałam prawie cały film z wyjątkiem tej sceny. a większość podaje to jako jedną z fajniejszych scen. może ktoś streścić

ocenił(a) film na 9
monika_bombka

Poniżej @Wika7777 napisała mniej więcej ten dialog :)

ocenił(a) film na 8
monika_bombka

https://youtu.be/NoKWYbMsERw?t=168 prosze

ocenił(a) film na 9
Grandziarz94

hahahaha sama sobie z przyjemnością przypomniałam, dzięki!

kasiaasiab

hehehe wielkie dzięki. no po takim tekście MAJAMI nie miał wyboru, jak tylko z OLKĄ zostać.

ocenił(a) film na 9
monika_bombka

Nic tylko zacząć brać z Olki przykład hehe:))

matyldkaw

Ja mam co tydzień inną dupę .
- ale żadna nie robi ci do pracy kanapek .
- Robi
- ale nie z ogórkiem

:)

Poza tym dwa błędy na szybko :
1. siatka , w którą zawinęli Czeczena powinna zardzewieć i być cała w glonach nawet jeśli była ocynkowana.
Przy wyłowieniu jest jednak jak nówka

2. Scena z dobijaniem jachtem jest nierealna , a dodatkowo jak Boguś wychodzi z wody , to już bez butów.
Zgubił je podczas skoku do wody czy jak ?

ocenił(a) film na 7
Wika7777

Widać było jak ściąga buty i marynarke

ocenił(a) film na 10
Wika7777

No nie wiem czy masz rację z pkt 1. Zauważ, że czeczena wyrzucali na środku jakiegoś jeziora, kamera z góry pokazała, że w pobliżu nic nie było. A tę siatkę wyławiali w pobliżu brzegu. Sama przepłynęła? To raczej były inne zwłoki

ocenił(a) film na 8
pwck87

Nie to był Czeczen. Skąd by policja wiedziała, że to Babcia go zabił?

ratold

Strachu go wysypał.

ocenił(a) film na 9
Wika7777

a zauważyliscie ze ta fura terenowa Bogusława na poczatku filmu była na niemieckich blachach a zaraz potem juz na Polskich...

Ferdek_Kiepski85

Ciekawe też co w filmie robi bmw F10 skoro to niby 2007 rok a robili je od 2010.

ocenił(a) film na 7
Wika7777

W filmie jest 2016 rok, sam Boguś mówi Zupie, że przybiją mu 25 i wyjdzie w 41'.

ocenił(a) film na 8
Ferdek_Kiepski85

Przecież pierwsza scena Majami z Babcią jest o tym, jak sobie załatwia blachy.

ocenił(a) film na 9
Blinded

to widocznie nie zauwazyłem bo nie kojarze tej sceny.

ocenił(a) film na 8
Wika7777

ad. 1
Nie lubię takiego czepiania się. Poza tym siatka ocynkowana nie rdzewieje tylko śniedzieje - pokrywa się takim biało szarym proszkiem. Wiem, bo akurat pracuję w branży. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Wika7777

Ja bym się raczej czepił tego, skąd dziecko zastrzelonych rodziców z bazaru miało nr komórki akurat do "Żandarma" - mafijnego kreta w policji, choć kontaktem tej rodziny był "Majami".

użytkownik usunięty
jan_niezbedny0

Była scena kiedy pod barek, zastrzelonego małżeństwa, podjeżdża policja w radiowozach i psuje zasadzkę. "Majami" dzwoni zapytać kto tę policję przysłał i poprosił o nr telefonu do "Żandarma", napisał ją na kartce (poprosił dziecko o długopis i kartkę) i zostawił tę kartkę na stoliku, więc dziecko lub rodzice ją wzięli do domu, sądząc pewnie, że może się przydać ten numer.

ocenił(a) film na 7

To możliwe. Widocznie gdzieś mi umknął ten moment zostawienia kartki z numerem na stoliku.

ocenił(a) film na 7
matyldkaw

każda scena z Lindą, a szczególnie z wizytą u znachorki.
Strachu oczywiście bezbłędny komediowo. Zupa niezły psycho.

użytkownik usunięty
clavier

Ten zupa to chyba najlepsza polska kreacja psychola jaką widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones