PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795063}
6,5 87 677
ocen
6,5 10 1 87677
5,2 24
oceny krytyków
Pitbull. Ostatni pies
powrót do forum filmu Pitbull. Ostatni pies

Po kompletnych - moim zdaniem - porażkach typu "Niebezpieczne kobiety" obawiałem się kolejnej "na siłę śmieszno-strasznej" w sumie komedii. I o dziwo - jak ktoś to gdzieś napisał - Pasikowski pokazał Patrykowi Vedze miejsce w szeregu. Nie trzeba na siłę "im więcej głupawych wulgarnych dowcipów tym lepiej". Nie jest to też jakieś wielce ambitne bo i nie miało być kino ale naprawdę przyjemnie się to oglądało. Naprawdę dobre polskie sensacyjne kino - a powtarzam - przed samym obejrzeniem byłem "z góry" na nie. Oby więcej takich "rozczarowań"

ocenił(a) film na 8
DamazyTilgner

Fakt - brakowało trochę "Gebelsa" ale p. Stroiński jako "reaktywowany" poniekąd Metyl - pokłony. Brak z kolei pięknegob "Majamiego" i dobrze w sumie granej wcześniej przez p. Ostaszewską żony-idiotki odebrałem z ulgą. Z drugiej strony mam cichą nadzieję, że to już jednak jest koniec serii. Z wpadkami czy nie - chciałbym zapamiętać "Pitbulla" jednak jako pozytywny element naszej kinematografii bez robienia zbędnych "Odwróconych 2" czy "Psów 3" :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones