PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795063}
6,5 87 662
oceny
6,5 10 1 87662
5,2 24
oceny krytyków
Pitbull. Ostatni pies
powrót do forum filmu Pitbull. Ostatni pies

Co to ma być?

ocenił(a) film na 10

Dlaczego Igor Kaczmarczyk nie gra Nielata jak w serialu tylko kogoś innego?

GTA1

Przecież w serialu Nielata grał Rafał Mohr, czyli jest tak jak powinno być. A tak w ogóle to kto to jest Igor Kaczmarczyk ?, pytam, bo nie znalazłem nikogo takiego w obsadzie.

użytkownik usunięty
Scarpia_8

Igor Kaczmarczyk to bohater serialu Pierwsza Miłość grany przez Mohra,niektórzy uważają że to była najlepsza rola tego aktora.

Dzięki za wyjaśnienie. Ja pierwszej miłości nie oglądam, tzn czasem jak u kogoś jestem i leci ten serial w tv, to zerknę, ale nie śledzę go namiętnie. Chociaż to że Rafał Mohr, gra w tym serialu, to coś tam mi świtało, tylko że nie wiedziałem jak jego postać ma na imię.

użytkownik usunięty
Scarpia_8

Ja już od jakiegoś czasu nie oglądam,ale pamiętam że wątek jego bohatera się zakończył już wcześniej,nawet aktor żegnał się z widzami,więc bardziej grał niż gra.Z tego co czytam streszczenia to nie wrócił i raczej pewnie nie planuje wrócić.

użytkownik usunięty

To ta sama postać.

GTA1

W serialu miał dwie ksywy. Nielat ze względu na wiek nie pasuje, więc będzie korzystał z drugiej, więc nie wiem gdzie widzisz problem.

GTA1

A kogo niby gra według ciebie? Trzeba było serial kiedyś uważniej oglądać, Gebels go kiedyś przezwał Quantico tutaj Nielat jest już po tym szkoleniu, duzo starszy i widać ksywa Nielat juz nie pasuje i jest nowa/stara ksywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones