PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795063}
6,5 87 690
ocen
6,5 10 1 87690
5,2 24
oceny krytyków
Pitbull. Ostatni pies
powrót do forum filmu Pitbull. Ostatni pies

Jak sądzicie?

ocenił(a) film na 7

Nie jestem przekonana do tego filmu. Jedynka była bardziej wiarygodna i uwielbiam, a dwa i trzy lubię - kino rozrywkowe. A tutaj: koleś pod przykrywką dyma po mieście w mundurze straży? I później całkowicie się "sprzedaje", bo przecież jest tylko pięciu policjantów w mieście? AT w zasadzie robi za krajobraz, a policjant strzela w plecy gościowi - przecież za to ma wewnętrzny i nara. A starczyłoby wywołać taką reakcję, aby się obrócił. Babcia Dody: uduszenie poduszką pozostawia włókna oraz wybroczyny itd., do tego Junior rękawiczek nie miał. To co, zakopali ją pod lasem? Czy raczej nie, bo karetkę wezwał. Film robiony po łebkach. A czekałam jak dziecko na gwiazdkę. Ale aktorstwo dobre. Nawet Barszczyka dali ;] I nie sądziłam, że kiedyś to powiem, ale Rabczewska ok. Chociaż Dorocińskiego nie przebije.

ocenił(a) film na 7
BlueBelle

- W scenie na bazarze Despero ma na sobie mundur strażnika miejskiego, by nie spłoszyć Górskiego i mieć go ciągle na oku, by w odpowiednim momencie go przejąć. Gdyby zobaczył policję mógłby się spłoszyć, więc nie widzę w tej scenie nic niewiarygodnego. Dobry kamuflaż i typowe zasadzenie się na cel.

- Motocykliści nie zatrzymują się do kontroli drogowej, jeden z policjantów z patrolu oddaje kilka strzałów ostrzegawczych w powietrze na co motocykliści odpowiadają ogniem w stronę policjantów, więc policjanci zaczynają do nich strzelać. Też nie widzę w tym nic dziwnego. Normalna procedura. Potem dają na radio, że reszta ucieka, stawiają blokadę, pozostali mieli szansę się poddać, ale wyciągają broń i zaczynają strzelać w stronę AT i policjantów, więc kolejny raz dochodzi do wymiany ognia w konsekwencji czego jeden motocyklista ginie, a drugi ucieka, ale jeden AT zdejmuje go za pomocą długiej lufy. To oczywiście jest kwestia dyskusyjna, ponieważ ten motocyklista nie strzelał, ale nie zmienia to faktu, że uciekał i miał to i owo na sumieniu. AT nie było tłem, bo to oni grają pierwsze skrzypce na blokadzie.

- Uduszenie babci rzeczywiście słabo wyszło pod względem tego, że Mira wierzy w wersję Juniora, że to niby konkurencyjny gang ją zamordował. Mirze niby zależało na babci, ale po jej śmierci jakoś szczególnie się nie stara, by znaleźć sprawcę, a powinno. Wynika to z tego jak postać Miry została napisana. Jest w niej kilka niespójności, ale, że są to wątki poboczne - można te niedociągnięcia w pewien sposób wybaczyć, bo nie zaburzają głównego wątku i struktury filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones