PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795063}
6,5 87 662
oceny
6,5 10 1 87662
5,2 24
oceny krytyków
Pitbull. Ostatni pies
powrót do forum filmu Pitbull. Ostatni pies

Gdyby to nie były one, to nie naznaczyło by się to tak wielkimi kontrowersjami :
Mira - Malwina Buss
Kobieta na komisariacie - Joanna Trzepiecińska

friendsfan1

Mira - Jagoda Tymorek
Kobieta na komisariacie - Nosowska była przekonywująca, a poza tym to był epizod, więc nic bym nie zmieniał.

PanKracjusz

To dziecinka zagrała by Mirę ?

friendsfan1

Dziecinka? Jagoda ma 25 lat.
Malwina 27, więc nie wiem skąd ten tekst o dziecince.
Jagoda jest młoda, ma charakter i potrafi zaskoczyć. Poradziłaby sobie w takiej roli.

PanKracjusz

Przepraszam, wygląda dość dziecinnie.

friendsfan1

Wygląd to nie wszystko, a Jagoda jest w stanie zagrać twardą kobietę.
Pozory mylą i to właśnie w tej roli, by przyniosło lepszy efekt. Takie moje osobiste zdanie. Peace.

PanKracjusz

W sumie to się zgodzę, ale zbyt mało materiału źródłowego mam by to sobie wyobrazić.

friendsfan1

Moim zdaniem już w kilku rolach pokazała, że świetnie znajduje się w takiej stylistyce, ale z drugiej strony rozumiem, że Pitbull to marka i nie obsadzą kogoś nieznanego w szerszym gronie, bo twórcy patrzą przez pryzmat jak film się sprzeda, więc siłą rzeczy muszą angażować znane twarze. Jednak Jagoda ma taką złość w sobie, pewną tajemnicę. Mi, by pasowała do tej roli, ale to raczej takie życzeniowe.

Doda w moim odczuciu nie skopała filmu, ale skoro to ostatnia część to chciałoby się więcej...Mimo wszystko doceniam, bo typy z innymi aktorami to ciekawa gra, W sumie jestem ciekaw innych typów. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones