PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795063}
6,5 87 677
ocen
6,5 10 1 87677
5,2 24
oceny krytyków
Pitbull. Ostatni pies
powrót do forum filmu Pitbull. Ostatni pies

Bardzo szanuje Pasikowskiego, ale myslalem, że Doda gra tam epizodyczną postać a nie główna , scenariusz slaby i niestety wiekszosc filmu próbuje nawiązywać do pierwszego pitbulla, nawet ścieżka dźwiękowa taka sama, jednak jest to mizenra próba nawiązania, Pazura gra też bardzo średnio, a sama fabula przypomina mi Sare i bardzo sztucznie wyrezyserowane sceny, Pzura zarywa Dode w kawiarni i od tak sa razem a ta bez żadnych skrupółów staje się głową mafii, pare wyreżyserowanych scenek bardzo sztucznych nic poza tym ( scenki w barach, gdzie przypadkiem siedzi 7 gangusów , popijają wódę, i dochodzi do konfliktu, gdzie dwóch dorbych rozpierdala na lopatki 5 koksów, Despero rozpierdala z daleka typa trzymajacego Dode jako zakładniczke bez mrugnięcia okiem, to nie film ze Stevenem Segalem,choć fajnie, że jest troche nawiązań do drugiej częsci Pitbulla Vegi , bo niby akcj toczy sie po jego zakończeniu, końcówka troche ratuje sytuacje ale nie na tyle by zachwalać film... zobaczyć można, ale serio , wcześniej przy żadnym Pitbullu nie męczyłem się do obejrzenia końca , tu tak... choć myślę, że mam dystans do Vegi to jednak jest mimo całęgo hejtu w te klocki lepszy...Pasikowski zarzymał się na kinie z lat 90tych...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones