PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795063}
6,5 87 602
oceny
6,5 10 1 87602
5,2 23
oceny krytyków
Pitbull. Ostatni pies
powrót do forum filmu Pitbull. Ostatni pies

Ale reszta - tego jakoś nie mogę pojąć. Już sama zapowiedź - nowy film "mistrza" Pasikowskiego lekko mnie zaniepokoiła. Do kina jakoś było -na szczęście -nie po drodze. Zasiadam więc przed telewizorem i ... oczy a zwłaszcza uszy przecieram. Im dalej w las tym większe niedowierzanie. W zasadzie lubię Pasikowskiego, ale żeby aż tak spieprzyć. To nie jest hejt, po prostu zęby aż bolą gdy infantylizm, brak wyczucia i żenująca realizacja żenującego scenariusza z żenującą grą aktorów ( w sumie Doda chyba jest najlepsza) wali mnie po oczach i uszach. Chyba tylko Michał Kula nie nawalił. Pasikowski zrobił tym filmem z Vega artystę. Szczytem obciachu była dla mnie walka bokserska - trudno będzie to przebić. O pierwsze miejsce wprawdzie otarł się Zamachowski, ale niestety nie dał rady. Nie wiem co Woronowicz ma za agenta, ale wciskać się do każdego filmu bez względu na poziom , tylko żeby odhaczyć - widzowie w końcu to "docenią". Reszty mi żal, przecież potrafią. Na szczęście panowie tłuste lata przed wami. Teraz śmiało można odbić się od dna, bo przecież gorzej już być nie może...chyba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones