PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632560}
6,8 78 026
ocen
6,8 10 1 78026
5,4 9
ocen krytyków
Pitch Perfect
powrót do forum filmu Pitch Perfect

...dorosłem do tego, żeby nie marnować na nie czasu....wywalony po 20 minutach.... :)

ocenił(a) film na 5
lgolawski

Faktycznie ten film jest taki sam jak wszystkie uczelniane talent show. Ja chyba jednak jeszcze nie dorosłem do tego, żeby oceniać film, którego nie widziałem. Ostatecznie to mógłby być genialny film ze słabym początkiem. Akurat ten nie był i ocena w pełni uzasadniona, ale ja jednak na Twoim miejscu powstrzymałbym się przed oceną skoro nie widziałem ;)

ocenił(a) film na 1
sebaszw

...jak najbardziej Twój tok rozumowania nie jest mi obcy i wierz mi, że przez ładnych kilka lat miałem tak samo....ostatnimi czasy jednak to się zmieniło, bo jak już wspomniałem nie mam czasu na gnioty...

ocenił(a) film na 3
lgolawski

Tak, niestety absolutna strata czasu, do tego ze względu na podeszły wiek połowy, połowy pioseneczek nie znałem, a pozostałe były beznadziejne.

ocenił(a) film na 1
lgolawski

Zrobiłam tak samo! Tyle osób z nawet dobrym gustem filmowym mówiło o jakie to fajne , super pipsenki , śmieszny film. Pomyślałam obejrzę, skoro taki fajny. Wyłączyłam po 20 minutach. Zaczynając od nieśmiesznych dialogów, po dziwną scenę na początku kobieta zaczyna rzygać na scenie----> no po cholerę to było??

ocenił(a) film na 9
santanashadow

Niektórym słoń nie nadepnął na ucho.

ocenił(a) film na 7
maraf

Czasami mówi się na to "własny gust muzyczny", ale możemy zacząć się wyzywać i poniżać, jeżeli ci to odpowiada :)

ocenił(a) film na 9
asztan

Nie ma to jak widzieć wszędzie treści, których tam nie ma. Wyluzuj trochę :)

lgolawski

Dla mnie film był ok ale nic szczególnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones